Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó lenne első kúrára?

Ez jó lenne első kúrára?

Figyelt kérdés

1-5 hét meta, napi 3x10 mg

1-12 hét szuszi, heti 2x200 mg hétfőn és csütörtökön


közbe zita és provi, végén hcg



2016. ápr. 29. 15:16
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Elmegy, viszont a zita inkább a végén kell a levezetésnél a HCG meg kúra közben, hogy ne zsugorodjanak a golyók.
2016. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
okés, köszi. az "elmegy" mit takar? első kúra lenne, többet nem akarok semmiképp.
2016. ápr. 29. 16:33
 3/37 anonim ***** válasza:

laza vagy, hogy itt kérdezed meg ezt, aztán valami jött-ment benyögöse dönti el, hogy rendben vannak-e azok az illegális gyógyszerek amiket szedsz, miközben ráadásul semmit nem tud rólad. gondolom te sem vagy az MTA doktora.


Kéne keresned valaki igazán hozzáértőt, ha már rögeszméd a koxolás, nem itt várni valami józsi tanácsát

2016. ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
nem eldönti, csak véleményt ir. aki nem ért hozzá, úgyse tud mit irni, továbbá nem vakon elfogadom hanem utána olvasok a tanácsoknak. miért gáz hogy megkérdezem? millió ilyen fórum van.
2016. ápr. 29. 17:32
 5/37 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, a szusztával annyira nem vagyok ismerős, általában inkább a sima test-e szokták első kúrának javasolni. Ami a dbol-t illeti, én személy szerint inkább valami szárazabbat tolnék pl stana, de ez csak ízlés kérdése. Ami az ösztrót illeti, ne ess abba a gyakori hibába, hogy a zitát anti-ösztogénnek hiszed, mert az csak blokkolja az ösztró receptorokat a mellben, de nem csökkenti annak a szintjét. A Provi valamelyest segít ezen, mivel annak van némi anti-e hatása, de én mindenképp valami rendes AI-t (Aromatise Inhibitor) ajánlanék mellé pl arimidex.

Ja és ahogy korábban írtam a hcg-t csak a kúra alatt használd, a levezetésben (PCT) ne, mert csak rontja a regenerálódást olyankor már. PCT-nek elég a zita 20/20/10/10 mg felosztásban 4 hétig.

2016. ápr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
nekem szinte mindenki szusztát ajánlott, sőt, pont én emlitettem nekik az enanthate lehetőségét is, de szuszit jobban mondták. mi a véleményed erről? melyik, és miért? metát azért akarnám, mert tiszta kaja mellett elvileg nem leszek annyira zsirdisznó, viszont sok erő jön vele, ami kedvező az izomnak. stanát főleg pucolásnál szoktak nem? - köszi hogy válaszoltál !
2016. ápr. 29. 17:58
 7/37 anonim ***** válasza:
Mivel mondom a szusztát annyira nem ismerem, ezért arról lényegében nem tudok nyilatkozni, bár ha azt vesszük, hogy magyar o.-n vagyunk, nagy valószínűséggel test-e lesz az a szuszta. :) A danával nem az baj, hogy zsírdisznó leszel, hanem hogy a magas ösztró mellékhatása miatt sok vizet kötsz majd meg, ami zsírnak néz ki, de az csak víz. Hogy egy cuccot tömegeléshez, vagy szálkásításhoz használunk, az valójában lényegtelen csak mivel a stana a dbol-val ellentétben pont hogy kiszárít, ezért szokták inkább a szálkásításhoz használni, hogy még szárazabb legyen a forma.
2016. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
értem, végülis logikus, csak ez ilyen iratlan kezdő kúra szabály, hogy test + dbol = bulk test + stana = cut. és ha stana menne meta helyett, az eredmény izomban ugyanaz, csak szárazabb vagyok? mert szerintem meta több erőt hoz, bár saját tapasztalatom nincs, csak amiket olvasok, vagy mondanak!
2016. ápr. 29. 18:33
 9/37 anonim ***** válasza:

Elméletben igen, plusz mivel a stana száraz ezért a tesztó aromatizálódását is talán visszább fogja valamelyest. (Bár ettől függetlenül még mindig azt mondom, hogy legyen kéznél adex)

Bár fontos megemlítenem, hogy ha hajlamos vagy a kopaszodásra ,vagy a közeli rokonságban van ilyen személy, akkor inkább hagyd a stanát meg a provit, mert mindkettő emeli a DHT szintet, ami hajhulláshoz vezethet az arra hajlamosaknál.

De 1 szó mint 100 a te eredeti elképzeléseddel sincs igazából baj, csak figyelj az ösztró szintre, hcg-t csak kúra közben és a végén pedig a zitát levezetésnek. Remélem azért valamelyest tudtam segíteni:)

2016. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
persze, hasznos volt, köszi a tippeket!
2016. ápr. 29. 18:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!