Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyors felszivodasu feherje...

Gyors felszivodasu feherje edzes utan, es a szenhidrat/dextroz edzes elott? Vagy mindkettot edzes utan fele-fele aranyba?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 20. 11:48
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Edzès előtt 1-1.5 órával szilárd teljes étkezés. Pl hús-rizs-zöldség. Nem kell cukor. Edzés utàn sem kell cukor, tejsavóprotein és pl zabliszt vagy pufirizs is jó. Vagy ha cukrot akarsz akkor nyomsz banánt a turmix mellè.
2016. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Okos gyerek vagy te, csak nem látszik. Előtte miért innál gyors ch-t? Utána sem kötelező.
2016. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az előzőekből kiindulhatsz, de alapvetően csináld úgy, ahogy neked jó. Van, aki kizárólag edzés előtt eszik jelentősebb mennyiségű szénhidrátot (mondjuk ők ketogéneznek :D), mert jót tesz a teljesítményének s úgyis elhasználja a szénhidrátot, így hamar újra ketózisba kerül. Van, aki kizárólag szénhidrátosan tud jólesően enni, így az edzés előtti étkezésében is van, bár ennek szerintem se kéne gyorsnak lennie...

S vannak, akik éhgyomorra edzenek, mert nekik az jó. Én próbáltam ezt is, azt is, nekem nem megy az edzés, ha eszem előtte, de ha 18 órája nem ettem, akkor szuper, energetikailag s lelkileg is úgy a jó. Úgyhogy vannak egyéni különbségek.

2016. ápr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azert szénhidrát edzés előtt mert jobban tudok teljesíteni ezert kérdeztem hogy elotte vagy utana jobb inkabb
2016. ápr. 20. 12:55
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
Kell ch edzés előtt, de összetett legyen és ne cukor. És nem közvetlenül előtte. Így érthetőbb? :)
2016. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök jól fogsz teljesíteni hülyegyerek ha edzüs előtt felvágod a cukrod, edzés közepén meg szépen leesik a francba. Nagyon okos vagy.
2016. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
meghaltam.
2016. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!