Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak, ha esetleg...

Mit csináljak, ha esetleg guggolásban rajtam maradna a súly?

Figyelt kérdés
Tehát nem tudnék vele felállni

2016. ápr. 17. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
spotter kifejezés ismerős?
2016. ápr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hátrafelé dobd le magadról a kezeid segítségével és ugorj ki alóla, előre fele.
2016. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Illetve hülyeség, mert nem a kezeiddel dobod le, egyszerűen picit hátramozdulsz és kiveszed a kezeid alóla az meg simán le fog zuhanni rólad, te meg kiugrasz. Nézz róla videókat youtube-on, így nehéz elmondani, aztán gyakorold be kis súllyal a technikáját. Ha előre esel súllyal együtt az a legrosszabb variáció.
2016. ápr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyomd ki állva a fejed mögül, aztán vedd előre mellre, majd szép lassan engedd le és tedd le a földre. :D
2016. ápr. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos láttam olyan barmot, aki orra borult nyakában a súllyal aztán szerencsére a rúd és a föld közt elfért a nyaka, de így is megroppant a gerince és mentővel vitték el a teremből, úgyhogyqzt javaslom, előbb gyakorold be a mozdulatot és a helyes gyakorlatot kis súllyal.. És csak akkor állj be komolyabb súly alá, ha már eszedbe sem jut ekkora marhaságot kérdezni egy netes fórumon... Arról nem is beszélve, hogy edzőtárs nélkül nem állunk/fekszünk akkora súly alá, amit nem biztos, hogy tudunk kezelni...
2016. ápr. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Használj erőkeretet. Nálunk a guggolóállványnál sajnos nincs állítható magasságú keret, de van két vízszintes izé (amire rá lehet tenni a súlyzót pl. evezés előtt vagy csuklyázásnál), egyszer a biztonság kedvéért kipróbáltam üres rúddal és kicsit előredőlve simán le tudtam tenni a súlyt, ha gond van.


[link]


Ilyesmi van a teremben.

2016. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak akkora súllyal eddz amit bírsz kezelni. Egyedül nem nagyon kell egyismétléses maxot tesztelni, meg kell kérni valakit, aki ért hozzá és tud segíteni.
2016. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!