Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha másnapra nincs izomlázam...

Ha másnapra nincs izomlázam akkor nem jól csináltam vagy kevés lehetett a súly?

Figyelt kérdés

Mert edzésen a gyakorlat közben elment minden erőm és egyáltalán nem tudtam már több gyakorlatot csinálni az alábbi izomcsoportra és bedurrantam utána. Le is nyújtottam edzés után.

2 hete edzek.

Az első alkalom után nagyon durván fájt mindenem de most meg semmi.



2016. ápr. 12. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Izomláz nem feltétele a fejlődésnek
2016. ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem muszály h izomlátad legyen

Pihensz eleget? étrend van?

2016. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell foglalkozni az izomlázzal...

Nekem volt már minden. Izomláz 4 napig a legelső teljes testes edzésemnél :D De ez csak a legelején volt, teljesen természetes, hogy neked sem akkora, mint az elején, hiába több a súly.

Sokszor van gyakorlatilag semmi izomláz (bár a vállam és a karom mindig érzem egy kicsit), olykor egy nap izomláz, legutóbb egy nap semmi, majd 2 nap izomláz (ez egy kicsit fura nekem, de mit lehet tenni? :D)...

Amíg egyre többet bírok és szépen pakolgatom feljebb a súlyokat, nekem ugyan mindegy, hogy az izomláz most konkrétan mit csinál (azért kellemesebb, ha nincs sok).


Azt már edzéskor kellene látnod, ha kevés a súly... Nem az izomláz mutatja meg.

2016. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!