Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csináltam egy kísérletet hogy...

Csináltam egy kísérletet hogy minden nap mérlegre álltam. De most összezavarodtam?

Figyelt kérdés

Tudom hogy egy héten egyszer, ugyanakkor ugyanúgy kell méreckedni, (felkelés, wc után, éhgyomorra) és ha megvan a fél kiló hízás/fogyás az a normális. De kíváncsiságból majdnem 2 hétig minden nap megmértem magam!

Ezek az eredmények lettek:

1.hét hétfő: 77,5 kg

1.hét kedd: 76,5kg

1.hét szerda: 76,5kg

1. hét csütörtök: 77 kg

1. hét péntek: 77kg

1. hét szombat: 77kg

1. hét vasárnap: 75kg

2. hét hétfő: 76kg

2. hét kedd: 77kg

2. hét szerda 76,5 kg

2. hét csüt: 76 kg

2. hét péntek:76,5kg

2. hét szombat: 75 kg

2. hét vasárnap: 76,5 kg


A kérdés tehát a következő:

Ha a hétfői napon álltam volna csak mérlegre, akkor az másfél kiló fogyás lett volna, szóval növelnem kellene a ch bevitelt.

De ha csak szerdán álltam volna rá akkor súlytartás lenne, csak egy kicsit emelnék a ch-n

Viszont ha vasárnap mérném magam, akkor vissza kéne vennem a kajából mert másfél kiló már sok 1 hét alatt.


(Holnap mérem magam utoljára minden naposan, de már nem bírtam kivárni hogy ne kérdezzem meg) Most akkor melyik napnak higgyek???? Növelnem, tartanom, vagy csökkentenem kellene a szénhidrátot?!?!



2013. nov. 17. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de..


"Hús, zöldségevés, és felejtsd el a kalóriákat, méreget, fogyni fogsz".


Ez a válasz :)

2013. nov. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tömegelek. Nem fogyózok.

Eszek húst és zöldséget is,

nem paleózok

köszi

2013. nov. 17. 10:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tömegelsz, akkor szerintem egyáltalán nem jó, hogy az első naphoz képest csak csökkent a súlyod.


Heti 0,3-0,5 kg növekedés lenne az ideális.

Szóval ha nem eszel annyit, akkor 5-6/ttkg menjen.

2013. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem paleózol, de ezen túl is rosszul csinálsz valamit.


Kalóriabeviteledet kicsit elmérhetted, ha stagnálsz/fogysz TÖMEGELÉS alatt, bakker ki hallott már ilyet?

2013. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Növeld meg először 50 grammal a ch beviteled.

A mérlegelés meg heti egyszer legyen pl: hétfőn

Ezek után már csak ahhoz alakítsd az étrendedet, ne foglalkozz a köztes napokkal, mert értelmetlen.

2013. nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!