Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ettem a nap folyamán: 2...

Ha ettem a nap folyamán: 2 összibarckot, egy fél húsos pék süteményt, es egy adag salátát + futottam úgy 30 percet es csináltam 100 fel ülést, attól fogyok vagy csak súly tartásra elég?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen mozogsz, fogyni fogsz, meg formálódni. De ne koplalj, egyél rendesen, csak ne sokat. És ha tudsz akkor mozogj mindig legalább ennyit.
2014. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ritkán szólók be a helyesírásra, de az őszibarack szóban 3 hiba, az erős.


Nézd, a fél húsos péksüti tág fogalom, de jelen esetben mindegy, így is, úgy is koplalsz. Persze szénhidráttal. Ezt nem így kell csinálni. Mindegy, mit mozogsz, több értelmes ételt kellene enned.

2014. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, a helyesírásért meg bocsi, csak iPadról írok és mindig vissza kell törölnöm a szavakat, ha ékezetet akarok. Amúgy akkor ez koplalásnak minősül?
2014. szept. 9. 17:17
 4/10 anonim ***** válasza:
És akkor most te provokálsz minket?
2014. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
???
2014. szept. 9. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez tuti kevés lenne kajának (első vagyok:D) de nem tudom, lány vagy, hány kiló vagy milyen magas vagy stb... De nekem így eléggé koplalós lenne :D
2014. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, az koplalás, nem eszel eleget. Ebédre menjen valami rendes étel, amiben hús van+zöldségek, nem kell óriási adag, de valamennyi zsír és fehérje kell. Levesek (nem zacsis), lecsó, rántotta, paleós/update receptek mind jók.
2014. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fél péksüti mindenkinek kevés. A pici egyebet még a mozgás is bőven elviszi...
2014. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. szept. 9. 17:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Ettől a kajától fogyni fogsz. Erős kalória deficit. Csak az a furcsa hogy letudsz futni egyszerre 30 percet. Ilyen teljesítménnyel nem kéne hogy túlsúlyosnak legyél, ennyi kajával nem fog hosszútávon menni ez a 30 perc az biztos. totális izom leépülésre, kimerültségre és vitaminhiányra számíts. ezek után pedig gyors visszahízásra.
2014. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!