Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó edzésnek, izomnövekedésn...

Ez jó edzésnek, izomnövekedésnek? Többilent

Figyelt kérdés

17/F vagyok és ez mondjuk a piramis módszer variálása csak az én szem szögömből, hogy jó e...

Na.. pl:. most a fekvenyomást írom, de bicepsznél(scott pad, tricepsz(felső csigás kötél)is ugyan úgy csinálnám csak persze más súllyal

..

fekvenyomás: kezdem 20kg(csak rúd) ebből csinálok 40et... utána 30kg-val 30at.. utána 40 kg-val 20at.. utána 50-el 15... utána megállok a 60-nál és azzal úg, hogy kezdek belőle 8at, utána 6, utána 4 és ha befejeztem akk visszamegyek 40 kgre, és azzal befejezésnek 20at...

és majd a kövi edzésnél ha eljutok 60kg-hoz akk így nézne ki 9, utána, 8, utána 7, és 6 és kövi edzésnél így szép lassan van amikor nem emelek de kövi edzésnél meg igen...

jo ez így?? :

persze a többinél is így csinálnám csak nem a legkisebb súlytól kezdeném..:))

Előre is köszönöm a válaszokat és bocs hülye leírásért :)



2016. ápr. 16. 23:45
1 2
 11/12 zyzz.ae ***** válasza:
2x8 es 2x6
2016. ápr. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 zyzz.ae ***** válasza:
Ne sajnald ra a sulyt. :)
2016. ápr. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!