Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés közben miért nem? Többilent

Edzés közben miért nem? Többilent

Figyelt kérdés

Két kérdésem is lenne:

1. Miért nem durranok be soha edzés közben? Egyedül a vállam a vádlim a bicepszem és az alkarom durran be de tricepsz és a nagy izmok soha!

2. Ez a legfontosabb igazából csak ezt szerettem volna megkérdezni:

edzés végén miért nem azt érzem hogy "hú most szétbombáztam magam, szétdurranok!" hanem "hm.. elfáradtam".

próbáltam azt hogy jó nagy súlyokkal dolgozok szinte megszakadásig, de azt is hogy gyorsan de mégis szabályosan végzem a gyakorlatokat. egyik se jött be már jó ideje azt érzem az edzések végén hogy úgy vagyok fáradt mint amikor az ember korán kel, nem úgy hogy érezném hogy épp most végeztem egy kemény edzéssel.


pedig tényleg odateszem magam, nagyon keményen edzek, másfél órát! de se bedurranás se fáradtság nincs, csak ELfáradás.



2013. okt. 16. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Csinálj egy 30-45 perces edzést!De a sorozatok között ne legyen pihenő.Csináld szupszettben a gyakorlatokat.

pl:Hát-mell

1.húzódzkodás-tolódzkodás 4x

2.Evezés-fekvenyomás 4x

3.Mellhez húzás-tárogatás 4x

4.hiperhajlítás-fekvőtámasz(bukásig)4x

Na ezután úgy fogod érezni magad mintha szétdurrannál :)

2013. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!