Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék Airsoftozni?...

Hol tudnék Airsoftozni? (TöbbiLent)

Figyelt kérdés
Már 2011 karácsonyakor kaptam 1 airsoftot és már nagyon szeretnék elmenni 1 airsoft mecsre csak az a baj hogy 12 éves vagyok és nem tudom hogy hol tudnék legálisan játszani!Elöre is köszönöm!

2012. aug. 23. 04:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem 12 évesen sehol. Gyerek vagy még ehhez.
2012. aug. 23. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

google-ben ezt találtam:

[link]

2012. aug. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
énis oda járok az izbég laktanyára nagyon jó:))!!
2012. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
és csak 14-vok
2012. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a komenteket és amm te 14 vagy én 12 2 év az is néha sok!De köszi
2012. aug. 24. 07:29
 6/8 Jakus Tamás ***** válasza:

Egyértelműen sehol. Sajnálom de még a 14 éves is kicsi ehhez a hobbi sporthoz. 16 éves kortól is csak írásos szülői engedéllyel lehet részt venni ilyen eseményeken.

Vannak csapatok ahol ezt a szabályozást semmibe veszik de annak rend szerint megvan a következménye is

2012. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16 évesen szülői nyilatkozattal és felügyelettel játszhatsz. Az még 4 év. Addig max úgy ha a barátaiddal összejössz és nekik is vesznek a szüleik. Bár ha így baj történik, lehet hogy a szülők felelnek érte.


Painballra pl.: játékban bárki részt vehet 18 éves kortól, illetve 14-18 éves kor között írásos szülői beleegyezéssel, vagy szülő jelenléte mellett. Gyermekek és kiskorúak nem vehetnek részt a játékban. 14 éven aluli személyek a játék helyszínén balesetvédelmi okok miatt még szülői felügyelettel sem tartózkodhatnak!


Légfegyverekről: - 18 éven aluli személy csak nagykorú cselekvőképes felnőtt felügyelete mellett használhat légfegyvert.

- Légfegyver lőtéren, céllövöldében, bekerített magánterületen kizárólag sportlövészetre, vagy céllövészetre használható a fegyver használatára vonatkozó biztonsági előírások mellett.


Szóval egy rendes játékról, minden szívfájdalom nélkül el fognak zavarni.

29F

2012. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tájékoztatást és a normális komenteket!:)
2012. aug. 25. 07:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!