Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításnál zöldségből...

Szálkásításnál zöldségből bármennyit lehet enni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 18:49
1 2
 11/12 Szintis Zoli ***** válasza:

#10!


Ne sértődj meg, de #9 legalább válaszolt a kérdésre. Aztán elengedte magát kicsit, de ha nem érdekel, ne olvasd. Jókat ír egyébként.

A Te hozzászólásod viszont legalább annyira vág a témába, mint az enyém :)

2016. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Pedig nem is írtam sokat, máskor 6-szor ennyi megy :)

Nem sértődök meg. Valóban nincsenek barátaim és a facebookot is kerülöm, viszont gyk-függő vagyok, próbálok lejönni, de nehéz. Néha elragad a frazeológiám, szerintem most pont nem, passzolt a kérdéshez, amit írtam s gondoltam, informálok embereket arról, hogy van, aki mennyiségben eszi a zöldségeket. Ez nem árt e kérdés megválaszolásánál.

De akinek annyi ideje van, hogy gyk-zik, az fura, ha kiakad egy csepp hozzászólásomon, vannak hosszabbak, amik még opcionális érdekesség és információ értékkel sem rendelkeznek, csak fröcsögnek. Mondjuk nem ebben a témakörben, inkább a családi rovatban, ott szoktam rontani a százalékaimat :)


Szívesen megmutatnám, milyen egy hosszú hozzászólás, de inkább megyek most.

2016. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!