Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításnál zöldségből...

Szálkásításnál zöldségből bármennyit lehet enni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 14. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Minimális kalóriatartalom.
2016. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért nézd meg milyen zöldségbe menyi kcal van, a hüvelyesekbe pl sok van, kukoricába is azt hiszem.
2016. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nyilván nem hüvelyeseket, krumplit stb. Ezt külön kell írni?

A gabonaféléket meg egyértelmű.

2016. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Paradicsomra, káposztára, salátára gondoltam
2016. ápr. 14. 19:34
 5/12 anonim ***** válasza:
A kérdező gondolom nem sült krumplira gondolt zöldség alatt :D de például ha itt tartunk a sült zeller nagyon finom ,és abból sokat lehet enni
2016. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azokból bármennyit lehet, gondolom nem kilószám eszed. :)
2016. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én pont kilószámra gondoltam :) :D
2016. ápr. 14. 19:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Mehetnek.
2016. ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hacsak nem vagy ketogén diétán vagy nem vagy az a fajta, aki be tud tolni pl. egypár kiló sárgarépát naponta, miközben a kalóriakerete erre nem ad lehetőséget... Akkor bármennyit.


Nekem kicsit fura, amikor az emberek előadják, hogy a zöldség szinte semmi kalória, egyesek szerint számolni sem kell. Biztos nem szeretik a zöldségeket. Én igen. Napi 1 kiló zöldséget még nem tartok soknak, nem véletlenül sikerült még a ketogén korszakom előtt kb. 200 gramm ch-t bevinni szinte csak zöldségből :D Speciel káposzta és paradicsom volt, szóval elég szénhidrátszegények. De karfiolból is fél kiló a legkisebb kóstolás, amire képes vagyok. S ez egyetlen alkalom a napban...


De én nem eszem sok zöldséget, főleg manapság nem. Van, aki 4-5 kilót is elfogyaszt. Na ilyen esetekben azért nem igaz a bármennyi.

2016. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Ne sertodj meg de neked nincsenek barataid vagy facebookod ahol meselhetned az eletedet ahelyett, hogy ide irsz regenyeket?

2016. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!