Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Térdfájós vagyok, ezért off a...

Térdfájós vagyok, ezért off a guggolás, anélkül is lehet egy testhez arányos combot kihozni?

Figyelt kérdés
Lábtolónál nem fáj de guggolásnál eléggé,a technika jó,személyi edző ismerősöm is azt mondta hogy magasságomhoz képest jól csinálom,de guggolás nélkül is lehet jó lábat összehozni?
2016. ápr. 10. 10:04
 1/4 Andi80018 ***** válasza:
Szerintem először is a térddel kéne valamit csinálni, gondolom nem 60 éves vagy, hogy fájjon a térded. Mitől fáj egyébként? Nem normális, hogy valakinek fáj a térde, mi lesz veled később? A lábtoló viszont ugyanolyan, mint a guggolás, vagy a kitörés. Persze jobb, mint a semmi.
2016. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kattog a térdem,de érdekes hogy lábtolónál nem szokott
2016. ápr. 10. 10:20
 3/4 J Lukenem válasza:
azert nem ugyanaz a labtolo ea a guggolás. hasonlo, de eltérő! vigyel be kollagént, meg porcerositot. bandazzsal kösd be, talan ugy menni fog. egyebkent ha kihagyod a guggolast is sikerülni fog. minden labizmod tudod kulon kulon is edzeni.
2016. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet. De nekem olyan szar a térdem, hogy a lábtolón is nagyon óvatosan kell edzenem. Egyszerű: a guggolás baromi nehéz gyakorlat. Mármint nehéz jól végrehajtani. Amúgy nem is annyira a lábad fogja megsínyleni, ha nem guggolsz, a guggolás a teljes tested erejét növeli.
2016. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!