Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy csináljam? ( többi lent )

Hogy csináljam? ( többi lent )

Figyelt kérdés

18/ l

Van rajtam 5 kg felesleg.

Gyenge vagyok az edzéshez ezért szeretnék szedni vmi "fehérjét" amitől megerősödöm csak attól félek hogy az nem fog rám rakódni ( mint zsír )

Tapasztalatlan vagyok és kikérném a segítségeteket.


Ha van rajtam egy kis zsír akkor először adjam le?


Amikor edzek szédülök meg alig bírom csinálni nem tom hogy lehetnék izmosabb.


Előre is köszi



2016. márc. 24. 11:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy a 3 makrótápanyagot kiszámolod szépen mennyit kell bevinned egy nap. Fehérje 1.5-2x testsúlyod, zsír fogyásnál kb . 0.5gx tskg és a szénhidrátot elkzeded 2.5-3gx tskg. A ch lesz az amivel játszadozni kell. Ha megvan a heti fél kilós fogyás akkor jó. Ha nem fogysz csökkented ha túl sokat fogysz picit növeled ennyi. Ez az elején macerás de amúgy nem az, csak meg kell szokni. Én már ha nem számolom akkor is tudom miből mennyit eszem.
2016. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem csoda ha szédülsz, tuti túl kevés a tápanyag ennyi edzéshez.
2016. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kalóriabázis.hu, itt számolgass.

Valószínű azért szédülsz, mert ez így egyszerre iszonyat sok. Egy óra futás után, hogy bírsz erősíteni?

Heti 3 teljes testes edzés, mellette külön napokra tedd a futást, hetente ahogy időd engedi 2-4x.

Edzés előtt bemelegítés, utána nyújtás.

Fehérjét akkor vegyél, ha nincs meg szilárd kajából a fehérje mennyiség. (Ezt majd az előbbi oldalon ki tudod számolni.)

5 kg amúgy nem sok, nyárig lemehet simán, ha mindenre odafigyelsz (edzés, étrend).

És pihenj is eleget!

2016. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Montypie

Mi az a" 2.5-3gx tskg" ?

2016. márc. 24. 14:04
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha azt írom mennyiségre hogy pl. 3xtskg kell belőle azt jelenti hogy 3x a test súlyod kilogrammban. De először ezért is írtam ki, csak utána rövídítettem. Tehát visszatérve a példára, ha vagy mondjuk 50kg, akkor 3x50 azaz 150g kell az adott makrótápanyagból. Vili?
2016. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!