Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fűnek van katabolikus...

A fűnek van katabolikus hatása mint az alkoholnak?

Figyelt kérdés

2016. márc. 15. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Anabolikus hatású.
2016. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Sowilo ***** válasza:
Semmi hatása nem lesz a fejlődésedre a füvezésnek, ahogy az alkoholizálásnak sem, ha nem berúgásig iszol minden hétvégén. A fűvel igazából az a baj, hogy rohadt éhes leszel tőle, és nem a normális kaját, hanem a szemetet fogod kívánni, de kegyetlenül.
2016. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De szóval ha pl valaki szív havi 1-2szer akkor nem lassul a fejlődésben ha mellette keményen edz és étrende is rendben van?
2016. márc. 15. 16:33
 4/10 Olaf88 ***** válasza:
Semmiféle ilyen hatással nem kell számolnod. Edzés előtt, közben persze nehogy beszívj. :D
2016. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nyilván xd

csak így különleges alkalmakkor

2016. márc. 15. 16:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem olvastam még olyat hogy bármelyiknek is lenne katabolikus hatása. Az alkohol csökkenti a protein szintézist, bár olyat is olvastam hogy ez nem igaz.

Fene tudja, ha nem szívsz meg iszol hányásig minden hétvégén, meg úgy hogy másnap ne tudj egyáltalán enni, nem szól bele a fejlődésbe amatőr szinten, havi 1-2 alkalom belefér.

2016. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért az se mindenkinél igaz, hogy a fűtől olyan iszonyat sokat (és szemetet) eszik az ember, én pl megtanultam kezelni a dolgot és már csak a hatás vége fele eszek, akkor se olyan sokat, mondjuk alapból se vagyok az a zabáló alkat.
2016. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Olaf88 ***** válasza:

Volt egy füves korszakom nekem is, de én az alatt konkrétan bezsírosodtam. Egyszerűen nem bírtam ellenállni a szemétnek, vagy egy pizzát, vagy egy tábla csokit, vagy valami hasonlót muszáj volt az arcomba tömnöm egy jó joint után. Le is álltam vele.


De ezek szerint különbözőek vagyunk.

2016. márc. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mondjuk két hetente egy pizza se árt meg
2016. márc. 20. 15:19
 10/10 Olaf88 ***** válasza:
Ja, igen, te kéthetente szívsz. Akkor szarj bele, nem lesz semmi bajod.
2016. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!