Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Body builderek! A thc-ről mit...

Body builderek! A thc-ről mit tudtok, van valami katabolikus vagy káros hatása sportra nézve?

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki komolyan veszi a mozgást az nem füvezik, nem cigizik és nem bassz be hétvégente. 1-2 sör havonta persze belefér.
2012. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én komolyan veszem , heti 5 edzés kiszámolt étrend nem cigizek , nagyon ritkán iszom , de néha kell egy kis kikapcsolodás , és mivel nem verseny szerűen sportolok , ezért szerintem belefér néha egy kis kikapcsolodás ...
2012. okt. 15. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom bebaszna, ha egyszer véletlen egy szarabb napodon örökre kikapcsolna.


Inkább igyál helyette többet...

2012. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NagyonGonosz ***** válasza:
Ha jól tudom a központi idegrendszernek nem annyira jó a cucc, így biztosan van káros hatása a sportra nézve.
2012. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rasheed, olvass, mielőtt beszélsz. Füvezéshez kapcsolható haláleset egyetlen egy darab van, és az sem közvetlen a fűtől. Túlszívta magát az emberke, befordult, és öngyilkos lett. Lehet, hogy fű nélkül is felakasztotta volna magát... Alkoholtól meg hamarabb lerobban az ember, mint a fűtől.

Kérdező, ha nem akarsz a későbbiekben sem profivá válni, akkor szerintem belefér. Csak ne túl sűrűn, mert b*ssza a légzőszerveket, és hamarabb ki fogsz fulladni. Ha viszont terveid vannak az edzéssel a későbbiekben, akkor ne.

2012. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!