Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Winstrol mennyire káros?

Winstrol mennyire káros?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm kezdte használni, szerinte az injekciós elég biztonságos a többi szteroidhoz képest. Hiába próbálom lebeszélni, szerinte jó. Mit gondoltok róla?
2012. szept. 9. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ismerősödről azt, hogy hülye a winstrolról meg azt, hogy szar.
2012. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Nem szar a Winstrol, csak okosan kell csinálni.
2012. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De szar és amatőr szinten használni nem okos, főleg úgy, hogy biztos nem eredeti. Profikat is szétb*ssza a kox pedig ők aztán amennyire lehet "okosan" csinálják, akkor egy amatőrt még inkább.

Ne mondjuk már kox-ra, hogy jó... A kox okosan használva is szar!

2012. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

igaza van az elsőnek minek az neki búdós a munka

egyébként 90% hogy hamis!

az online áruházakba 100%-ék

2012. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

És ki a f.aszom mondta, h nem káros vagy h valszeg eredeti?

Annyit mondtam, h nem szar cucc, mert haverom, aki ezzel foglalkozik használta pár éve.

Nyomorékok.

2012. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól van hüvelyk matyi, nem kell felkapni a vizet, attól hogy te és a haverod hülye még a koxok szarok. Haverod használta és? Szépen felvizesedett tőle? Ráadásul ha elismered, hogy nem eredeti akkor miről beszélünk? Mert akkor nem winstrolt kapsz ha veszel hanem valami szép kis hamisítványt töredék hatóanyaggal, ami még károsabb.

Na menj fejleszd magad, hogy értelmesebb legyél.

2012. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Maradjunk csak annyiban, hogy káros, ahogy minden szteroid káros. Nincs mérce hogy mennyire. Legyen annyi elég, hogy kockázat az egész, amit kifogsz az nagy valószínűséggel hamistívány. Nehéz hozzájutni eredeti szteroidhoz.

Barátodnak mondd meg, hogy káros, lehet hogy fog nőni tömegben, de az nem izom lesz, hanem víz.

Koxolni nem érdemes amatőrként, csakis versenyzőknek, de nekik se tesz jót.

2012. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A haveromé eredeti volt te nagyon hülye, én a kérdezőére mondtam, h nem tudom h eredeti e...

De látom neked még a Pez cukor is megárt.

És tetszik nem tetszik sokat tolt rajta, már mint a Win az szálkásít ha jól tudom, sprinterek használták.

2012. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy a haverodé eredeti? Mert azt mondta? És neki azt mondta akitől szerezte? SOHA nem tudhatod, hogy eredeti-e.

Vagy laborod van otthon és bevizsgáltad?

2012. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És látod ennyire értesz hozzá: nem, nem szálkásít ezt SE tudod jól, mint ahogy azt se, hogy káros.

Olyan dolognak állítod az ellentétét ami mindenki számára nyilvánvaló és egyértelmű, ráadásul mindezt úgy, hogy azt se tudod mi a hatása az adott szernek.

2012. szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!