Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Primobolan+winstrol 8 hétig....

Primobolan+winstrol 8 hétig. Valaki próbálta már ezt a kombót? Vélemények róla?

Figyelt kérdés
érdekelnének a fogyasztói tapasztalatok

2012. aug. 26. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Versenyre készülsz? Versenyezni akarsz? Étrend teljesen oké, és az edzésed is tökéletes? Mert csak akkor éri meg, hobbi szinten nem érdemes koxolni.


De mivel nem akarok beleszólni, legalább tesztót kellene mellé szúrni, és levezetés is legyen. De inkább maradj naturálban.

2012. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ezt akartam írni, hogy nem kell kox, de ha úgyis mennek ezek, akkor kell mellé testo propi, mert önmagukban ezek semmit nem érnek. Stack-ben kell használni VERSENYZŐKNEK!
2012. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tesztót a vérnyomás miatt nem raknék bele. kicsit magas
2012. aug. 26. 14:24
 4/9 anonim ***** válasza:
anélkül nem sokat fog érni és a winyó pedig elrontja a hdl-ldl arányt, ami közvetve szintén magas vérnyomást okoz. Sőt egyáltalán egyik kox sem kéne. Legyen egy jó tömegnövelő étrended és azzal is fejlődsz sokáig naturálban is. Minek kockáztatsz magas vérnyomással hobbi szinten?
2012. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3éve edzek heti 3szor.megy a napi 60dkg csirkemell,3 whey pro,rizs stb. 170/80 de valahogy nem jön be ez az izomtípus ami naturálba jön fel, biztos érted mire gondolok. ami koxal jön fel ahogy látom másokon valahogy definiáltabb, teltebb stb.
2012. aug. 26. 14:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem éred el naturálban a koxos formát, de kérdés, hogy megéri e kockáztatni hobbi szinten ezért az egészséget.
2012. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg úgy gondolod hogy a primobolan kúra valóban káros lenne? úgy értem, hogy még teljesen "kox szűz" a májam vesém stb, látsz benne realitást hogy egy első primobolanos kúra hazavághatna? komolyan az őszinte véleményedre lennék kiváncsi.
2012. aug. 26. 15:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy nem lenne bajod, de kis kockázata ezeknek a "light-osabb" szereknek is van. Ugyanis nem tudni, hogy valóban primót vagy stanát kapsz e a pénzedért és nem tudhatod, hogy milyen körülmények között lett gyártva.

De legalább nem danabolban gondolkozol.

2012. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

danabolban semmiképp. Bár mikor én voltam közép iskolás, akkor inkább még a naposim 0.5mg volt amit az a korosztály szedett amit most csak a danabol korosztálynak hívok(15-18éves) és amin csodálkozok, hogy az akkori osztálytársaim olyan 16-17 körül szedték piramisban a naposim-t, volt aki 9-10 szemig felment a csúcspontjában a kúrának, és hirből sem ismerték mi az a whey protein tiszta táplálkozás, valahogy mégis ki voltak rittyentve tőle, és semmi egészségügyi bajuk nem lett. Azóta sem értem, ennyi negatív tényező közül hogy lehet hogy egy sem borította meg őket.

25 leszek, dianabolban nem gondolkodok, de nagyon kíváncsi lennék mit érnék el egy primo-testo kúrával, vagy primo-stana kúrával. Tudom magamról hogy előbb-utóbb ki fogom próbálni mert a kíváncsiságom nem hagy nyugodni, és ha már kipróbálom nem szeretnék szemét kúrát diannával, bár tudom, hogy első kúrának szinte mindenkinek terembe a dianabol kúrát mondják, pedig utána olvasva sokkal biztonságosabb szerek is vannak a szemes danánál, sőt!

2012. aug. 26. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!