Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Túl sok a zsír ebben a szálkás...

Túl sok a zsír ebben a szálkásító étrendben?

Figyelt kérdés

[link]


Stronglift 5x5-öznék, az erősítés és az izomtömegnövelés lenne a célom, de nem akarok nagyon hájas lenni, 175 cm és 85 kg vagyok.


2016. márc. 14. 19:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%
Ne foglalkozz a kalóriával, a fehérje/ch/zsír a lényeg.
2016. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#10: Mihez?

Lehet, velem van a probléma, de még mindig nem tudom, szálkásítasz, vagy tömegelsz?

Mennyi a kcal felhasználásod kb? Azt írod, legalább 2700 kellene. A legalább szócska tömegelésre utal. Ahhoz meg kevés a Ch.

Viszont végig szálkásításról beszélsz. Ahhoz meg sok a zsír. Azért írtam, hogy azt döntsd el előbb, hogy szálkásítasz, vagy tömegelsz?

2016. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szálkásítani kötve hiszem, hogy fogsz 2800 kalóriával 85 kilósan. Inkább 2200-al.


De fogalomzavart vélek felfedezni. Vagy tömegelsz vagy szálkásítasz...

2016. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem nevezném se szálkásításnak, se tömegelésnek, mert nem tudom melyik. Elsősorban erősödnék, izmosabb szeretnék lenni de ez mellett nem akarok nagyon zsíros lenni. Azt, hogy ez mi a kettő közül, valaki döntse el.
2016. márc. 14. 21:13
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor tömegelj nagyon óvatosan. Nő az izomtömeged minimális zsírosodás mellett, szóval így relatíve csökken a testzsírod, mert alig zsírosodsz, de több izom lesz rajtad. Ezt nehéz belőni, de lehetséges.
2016. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Vagyis mi az a mennyiség fehérjéből, szénhidrátból, zsírból és kcal-ból, amivel erősödhetek, de nem fogok úgy kinézni, mint egy szumó birkózó. Szeptembertől szeretnék elkezdeni amerikai focizni és szeretnék erősödni és izomtömeggel hízni pár kilót, de az előbb leírt feltétellel.
2016. márc. 14. 21:18
 17/19 anonim ***** válasza:

Akkor tömegelj!

Testsúlykilogrammonként 2 gramm fehérje, 1 gramm zsír. A szénhidrátot kezdd 3-ról. Ha nem nősz, egy hét múlva 3,5. Tehát hetente növeld 0,5 grammal, amíg nem mozdul meg.

2016. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Vedd kötelező olvasmánynak!


[link]

2016. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

És ezt is! Sok sikert!


[link]

2016. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!