Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan erősítsem fel magam...

Hogyan erősítsem fel magam minél rövidebb idő alatt?

Figyelt kérdés
Katonaságba készülök.

2016. márc. 11. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Normális kaja,normális pihenés,normális edzés.

edzésen belül erőre 1-6 ismétlés,több sorozatban.(akár 6-8)

de átmozgatás az kell mindenképpen,mielőtt elkezded.

Erőnlétire vizsgára készülsz?Mennyi időd van?

2016. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Erőnlétire.Bő 2 hét.Ezel a testtel.Kép lent


[link]


[link]

2016. márc. 11. 18:02
 3/9 anonim ***** válasza:
2 hét és vizsgázol? Miket kell csinálni a vizsgán? Ha tudod, akkor azokra eddz kizárólag, mert nem azt fogják nézni, hogy mennyivel karozol, hanem valószínű futás, fekvőtámasz, felülés trió lesz, esetleg húzódzkodás. Az ilyen helyeken ezek szoktak lenni. Esetleg úszás. De lehet, hogy más követelmények vannak.
2016. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3.Minden követelményt eltaláltál.Valami olyat szeretnék amitől tényleg viszonylag gyorsan fel lehet erősödni.A terhelő cipekedő gyakorlatokon agyalok eddig.


Az eddigi gondolataim:50kg-os homok zsák-kal a vállamon séta egy 400m-es futó pályán 2 naponta legalább 4 kört.

Lazítás kép 3200m kocogás 800m sprint.Fekvő támasz,bicepsz edzés,felülés,húzódzkodás + sulyal pihenő kép ugrókötelezés.800m úszás.gugolás + kitörés.


Tudom hogy ezek jó gyakorlatok de nem vagyok profi edző ezért nem is tudom hogy 2hétre érdemese egy ilyen kemény edzést be iktatni.Menyi ideje lesz(lenne) pihenni az izmoknak hogy ne legyek túl edzve.Természetesen amiket fent írtam nem 1 nap alatt csinálnám végig.

2016. márc. 11. 19:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Oké, már azt hittem nem készültél rá. Én úgy csinálnám, hogy megpróbálnám az adott szintre a feladatokat, mintha a vizsgán lennék. Szerintem most pihenhetsz többet is, csak arra ügyelj, hogy tarts egy jó szintet amivel biztosan átmész. Vizsga előtti nap meg pihenj.
2016. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm megfogadom.
2016. márc. 11. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Okés, remélem sikerül. Sok sikert!
2016. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Futás, fekvők és heti 1x uszoda.

Katonaként nem kell 200 kgt kinyomnod fekve. Teljesen más fajta izomzatra van szükséges mint egy testépítőnek.

Ha komolyabb terveid vannak a honvédségnél, akkor elsősorban állóképességre kell ráállnod. Futás futás. Vagy a standard 3200m vagy egy óra futás(nem kocogás) ammenyit bírsz.


Ha képezni akarod magad a szervnél, akkor idővel le kell tudnod gyalogolnod 40-50kmt teljes menetfelszereléssel.

Ha épp szivatni akarnak, akkor a 70kgs málhával kirándulhatsz egy jót a legközelebbi erdőben. Ezek nem rémtörténetek, egyes alakulatoknál a kiképzés nagyon magas szintű. Főleg a szolnokiaknál, a bercsényiseknek az elején a rangerektől jöttek amerikai kiképzők.



Nah mindegy. Gondolom az alapkiképzésre készülsz, fizikai alkalmasságira. A kérdésedre a válasz, sok sok futás. Heti 1x uszoda. És fekvők. Jó lenne ha 70-80 kimenne egyhuzamba a karhajlításból. Hogy ne okozzon gondot esetleg ha valami blfszabb kiképzőt kapsz akinek épp a fekvő a fétise és ezzel szereti szpatni az újoncokat.

2016. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, Magyar Honvéd nagyon jókat ír, tényleg van akinek a fekvő a fétise. :) De ha bírod, akkor látni fogják rajtad és egy idő után már nem lesz szopás.
2016. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!