Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyobb fenék. Minél hamarabb....

Nagyobb fenék. Minél hamarabb. Hogyan?! .

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 4 hónap múlva 15. Elég kicsi a fenekem:/ szinte deszka vagyok. Hiába mondják egypáran hogy jó, nagyon sok ember mondja hogy nagyon sovány vagyok:/. 44 kg vagyok:/. Mivel több zsírt nem szeretnék magamra, így izmokat szeretnék. Tényleg nem szabad még súlyzós edzéseket csinálnom?:/ Úgy hallottam hogy az nem valami egészséges de viszont csak súlyzós edzéssel lesz rajtam változás:/. Nekem nagyon fontos lenne ez alatt a 4 hónap alatt változtatni a fenekem. Szeretném, ha észrevennék rajta a változást. Milyen gyakorlatokat kell csinálnom? És ugye diétáznom nem kell? Mert azt olvastam hogy azt csak annak kell aki fogyni akar. Miket kell csinálnom, és hogyan? Remélem értelmes válaszokat kapok. Előre is köszönöm

2016. márc. 1. 18:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hat van olyan aki azt mondja hogy megallit a novesben de ugyis lany vagy ha megallit az se baj mivel az atlag sracok 170 cm korul vannak de ha ez zavar akkor csinalhatod sajat sullyal is kisebb lesz es tovabb is tart

A dietanak egy bizonyos formajat azert alkalmaznod kell kb annyit kell egyel amennyi beled fer

A segget foleg a guggolas kitores labemeles hatra (negy kezlab allva) akar boka sullyal

Felhuzas

De ahhoz hogy ugy az egesz egyutt jol mutason erdemes a tobbi izomra is edzeni

A sarga kapszulaban meg talalsz mindent reszletesen az etrendrol gyakorlatokrol

Esetleg meg nezheted dubi anna videoit is youtube on is sokat kuzdott a seggert

Es a testepites sose karos kiveve ha nem ertesz hozza es mondjuk gorbe hattal csinalod a gyakorlatokat

2016. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A diéta nem egyenlő a fogyókúrával.

Diéta = étrend.

Neked tömegnövelő étrend kell.

2016. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen első:) ugye az nem baj hogy ha gerincferdülésem van?:o Nem szokták észre venni rajtam nem vagyok olyan görbe meg semmi. Az a lényeg h egyenes háttal csináljam a gyakorlatokat, ugye?.

Második-> tényleg nem 1 a kettő. De remélem nekem diétázni sem kell

2016. márc. 1. 19:11
 4/18 Szabi.L ***** válasza:

A megfelelő testtartás nagyon fontos ilyen esetben. Mellé megerősítheted a hát izmaidat, ami rendkívül sokat tud javítani a gerincferdülésen. Szóval hát edzést is iktass be, illetve core gyakorlatokat.


Én azt ajánlom, hogy kérd szakember segítségét. Így elkerülheted a helytelen végrehajtást, nem lesz gondod, hogy milyen gyakorlatokat végezz, illetve sokkal hatékonyabb lesz az edzésed.

2016. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van egy manualteraputa oldala nem neveznem olcsonak 10ezer ft egy kezeles de ha gondolod akkor nem fog artani

Nekem is volt valami kis ferdules hanyag tartasom de elmult az edzesnek koszonhetoen

Es igen az a fontos hogy egyenes hat legyen vagy kicsi homoru

Guggolasnal ne dolj elolre kb vall szelesegu terpesz vagy nagyobb es sarok alatet mondjuk 2 sulytarcsa ha nincs jobb

A dietat jo lenne ha csinalnad minosegi etellel lehet igazan noni a mennyisegeket szamolni a kaloriat ne nezd csak a makrotapanyagokat

2016. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Es amugy mi az a core edzes az valami 4 magos processzor fele?
2016. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Szabi.L ***** válasza:
A törzs izmait erősíted, tehát a gerinc körüli izmokat is. Ezáltal csökken a terhelés a gerincen, mivel stabilabb és erősebb lesz a tartásod.
2016. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Arra torzs emeles es haspres lenne jo
2016. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)) Sokat segített :* Puszii
2016. márc. 1. 20:08
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
Miert talan 15 évesen lesz az elso dugas es szeretnéd hogy a szerencsés választott eszre vegye a valtozast?
2016. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!