Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tehetnék még a narancsbőrö...

Mit tehetnék még a narancsbőröm ellen?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, 173 cm és 59 kg. Régebben 63 kg is voltam, de amióta elkezdtem odafigyelni az étkezésemre és a rendszeres sportolásra, leolvadtak rólam a kilók. Azonban a fenekemről egyszerűen nem tűnik el a narancsbőr. Hetente általában négyszer eljárok kondizni,ahol futok, sétálok és a fenekemre edzek, ám mégse látok semmi változást. Igaz, a fenekem alakja kerek lett,meg vagyok vele elégedve, és már nem is annyira lapos, de a narancsbőr nem tűnik el, és nagyon zavar. Próbálok minden nap legalább másfél liter vizet meginni, minimális cukrot, lisztet és hasonló káros anyagot fogyasztok. Tudnátok esetleg valami tanácsot adni, mit kéne még tennem? Nyárra mindenképpen narancsbőr nélküli hátsót szeretnék.Tudom, hogy vannak krémek meg masszázsok, de ilyenekre nem nagyon futja, és nem is hiszek bennük! A válaszokat előre is köszi! :)

2016. febr. 22. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Állítólag a váltott hideg-meleg zuhany segít, mivel javítja a vérkeringést. Illetve kicsit többet nem ártana innod, nemcsak a narancsbőr miatt, hanem egyébként is...

Egyébként azt tudtad, hogy a nők 80-90%-ánál előfordul a narancsbőr? A nőket roppantul zavarja, ezért már egész kozmetikai iparág épült rá.

És azt tudtad, hogy a férfiak 80-90%-át egyáltalán nem érdekli? ;)

2016. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az edzéstől, helyes táplálkozástól mindenképp javulni fog, főleg fiatalon.
2016. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 *Glissade* ***** válasza:

Akkor én vagyok az élő kivétel! Teszek magasról a narancsbőrre. :)

Edzek és egészséges életmódot élek és nem pics.a nyavalygást.

2016. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kevés az az 1.5 liter.
2016. febr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat pedig az a masfel liter is alig tud elfogyni, egesz nap pisilni jarok, minden 5 percben... Az se normalis szerintem!
2016. febr. 23. 06:23
 6/7 anonim ***** válasza:

De ha ilyen keveset iszol, mit pisilsz ki?

A te súlyoddal legalább napi 2,5 l folyadékot kellene bevigyél. Mondjuk ebben már benne van a kajában lévő nedvességtartalom is.

Ha ilyen sűrűn kell wc-re menned alacsony folyadékbevitel mellett, akkor lehet, nem ártana a házidokidhoz is elbattyognod. Egyrészt lehet valami a háttérben, ami nem OK. Másrészt, ha hamarabb ürül a folyadék, minthogy a szükséges felhasználódna, az se jó.

Harmadrészt meg, évente egy teljes labor sosem árt. Csak megnyugtatásként...

2016. febr. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Legalább 2 liter vizet kellene naponta fogyasztanod.A hideg-meleg váltó zuhany , sok mozgás, víz fogyasztás, helyes táplálkozás, a keringés javítása stb segíthet.Van egy narancsbőr elleni tekercselő készlet is, ami kényelmesen használható otthon is.Egy óra alatt általában 1-2 cm le szokott menni és már tapintható a változás. Sok sikert!
2016. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!