Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az eredmény jó genetikára...

Ez az eredmény jó genetikára tesz tanúbizonyságot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1,5 hónapja vágtam bele a súlyzós edzésbe, úgy hogy előtte nagyon sokat művelődtem a témában ismerősöktől, és az internetről.Tehát úgy kezdtem bele, hogy a kaja perfektül belőve, és a gyakorlatok helyes végrehajtása teljesen beleégetve az agyba.

Már nagyon régóta el szerettem volna kezdeni, és az volt a rögeszmém, ha elkezdem 100% al vágjak bele.

Ez előtt konkrétan semmilyen jellegű mozgást/sportot nem űztem.A magasságom 180cm, rövid felsőtest, hosszú végtagok.


Kaja: -2,5 g protein/tskg/nap ebből kb 20% turmix

-5,5 g szénhidrát/tskg/nap

-6 étkezés egy nap


Edzés: Heti 5 alkalom 1,5 órás edzés nagyrészt alap, szabadsúlyos, tömegnövelő gyakorlatok.


Tehát a lényeg, hogy 68 kilóról kezdtem, jelenleg 74 vagyok kereken.A külsőmön egyértelműen meglátszik a változás még saját magam szemszögéből is, és az összes rokon észrevette, és említette.(szélesebb vállak, domborúbb mellkas, vastagabb comb, nyak)

Tudom hogy az elején robbanásszerűen fejlődik az ember, de mégis kicsit drasztikusnak tűnik.Tehát elmondhatjuk hogy a genetikám az izomépítéshez jó?


18 éves vagyok, teljesen stresszmentes kiegyensúlyozott életet élek, naponta alszok 7-8 órát, a teremben mindig a maxot nyújtom magamhoz mérten.



2016. márc. 10. 01:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ahogy azt se mondjuk, hogy 3 hónap alatt több mint 3 kiló izmot szedtél fel, jól be lehetsz vizesedve akkor. Elötte utánna kép?
2016. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

na látod abban lehet valami hogy jó vizes vagyok :)

Előtte kép nincsen max 1-1 videón láttam magam a telón hogy milyen alultáplált p*cs voltam :)

2016. máj. 2. 14:11
 23/23 A kérdező kommentje:
egyébként azért jól eloszlik rajtam a dolog, vagyok kb 188, a kérdésben nem tudom miért van 180...
2016. máj. 2. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!