Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti akik rendszeresen gyúrtok,...

Ti akik rendszeresen gyúrtok, mit esztek általában edzés előtt és után?

Figyelt kérdés
Nem akarok fogyni, hanem inkább izomépítés a cél.

2016. márc. 5. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Rizs-valami hús, vagy zab+fehérje, zab+tojásfehérje lé kisütve, leggyakrabban ezek.
2016. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én előtte semmit, utána tojást zöldséggel, de van, akinek ez nem jönne be, ahogy nekem az övé nem. Kísérleteztem edzés előtti evéssel, de nekem különböző okokból nem jó az.
2016. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem edzés előtt 3 banán megy,3 órával előtte.(Tudom,hogy nem pont optimális sem az idő,sem a kaja,de ez az egyetlen vált be.)

Edzés után rizs+hal+zöldség. (91g ch 65g fehérje 10g zsir = 714 kalória)

2016. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp jó minőségü komplex szénhidrát,(köles rizs stb) és vmi minimális fehérje legyen. Az időpont egyénileg változó de általában 1,5-2 óra edzés előtt.
2016. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, csirke-rizset. Egy órával edzés előtt.
2016. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sowilo ***** válasza:
3-4 banán valami növényi tejjel és natúr kakaóporral összeturmixolva, 30-40 perccel edzés előtt.
2016. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!