Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv, alkar fájdalom ellen mit...

Üdv, alkar fájdalom ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Körülbelül 1hónapja fáj mindkét alkarom,egyszerűen alig birok megcsinálni 1 scott pados bicepszezést vagy egy fűrészelés(nem birok támaszkodni) szétakar szakadni az alkarom.Alaphelyzetben nem érzek különösebb fájdalmat..egy edzésre elmulik..rá 2napra megint.Egyébként heti 5x edzek,eléggé leterhelem magam minden edzés során.Nektek ilyen esetbe mi segített? Hosszabb pihenő? esetleg valami krém? Előre is köszi a válaszokat.

2016. márc. 2. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=uPO-zST-7EE És nagyon jó még a scitec kék csuklóbandázs.
2016. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy nálam ez tipikusan a túledzés jele, és csak pihenés oldotta meg. Olyan érzés volt, mintha a csont fájna, főleg nagyobb súlyoknál.

Én pihentetném kicsit, vagy átmenetileg visszavenném a súlyt.

2016. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pihentetés, gyulladáscsökkentő krémek, bandázs.
2016. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alaphelyzetben nekem is csak akkor fáj ha megnyomom a csontot! Köszönöm a válaszokat.Pihentetem egyenlőre a nagy sulyokat!
2016. márc. 2. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem, a szalagok fájnak.
2016. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A szalagok is meg a csonthartya is fajhat. Ha nyomasra erzekeny akkor az csonthartya.
2016. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!