Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rendszeresen fáj az alkarom,...

Rendszeresen fáj az alkarom, mi lehet az oka? A többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Most már kb. 1 éve folyamatosan nyűglődöm ezzel, úgyhogy egy cseppet elkezdtem unni. Szoktam nyújtani, komoly vitamin kiegészítőket szedek (multivitamin+kalcium-magnézium+C+D+lenmagolaj, stb..), de egyszerűen nem akar szűnni. Edzés után pár órával elkezdődik és kb. 2-3 napig tart. Utána azért nagyjából helyreáll, de újabb edzés után ismét fájni kezd. Már használtam bemelegítőkrémet, voltam masszőrnél, sokkal jobban figyelek az edzéstechnikámra... Ennél többet nem nagyon tudok már tenni. Ötletek?



Köszi :)



2015. szept. 11. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez volt, viszont csak a bal alkaromban. Megoldás ami nekem segített: Bicepsz napon nyomtam 3 sorozat alkar erősítő gyakorlatot:

[link]

Kb 3-4 hónap után elmúlt végleg. Persze az is lehet, hogy vmi gyulladás van benn, ki kéne hagynod 1-2 hetet. Orvosnál már voltál amúgy?

2015. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is csak a bal alkaromat érinti inkább, igaz, hogy a jobb is problémás, de fele annyira se, mint a bal. Orvosnak az a szuper tanácsa volt, hogy helyezzek fel egy általa felírt szteroid tapaszt és várjam a csodát. JA! és a legfontosabb... hagyjak fel az edzéssel. :-) Köszi a linket, megnézem.
2015. szept. 11. 19:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet csonthártya gyulladás,vagy könyök alagút szindróma,vagy tejkalcium érzékenység.A testben lévő gyulladások esetén az első a tejszármazékok teljes kivonása az étrendből,mert ezek gyulladásfokozó anyagok így táplálják a gyulladás megmaradását.A második a könyök alkar gyógytorna és nyújtás napi több alkalommal.A harmadik a nyújtott karos alvás.Erre egy merevebb gumis térdvédő a legjobb,mert nem szorít,de mégsem engedi hogy behajlítsd a karod alvás közben.És a könyökölésről való leszokás.Csonthártya gyulladás esetén pedig teljes kímélés.
2015. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!