Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől fáj az alkarom?

Mitől fáj az alkarom?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete érzek erős fájdalmat az alkaromban. Leginkább edzés közben érzem. Minden edzésen beszoktam rendesen melegíteni, edzés után nyújtok, ízületvédőt is szedek és nem használok irdatlan súlyokat. Az egész alkaromban, a csont mellett érzem. Lehetséges, hogy csonthártyagyulladás lenne?
2015. júl. 14. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a jobb karom szokott fájni azért, mert internetezés közben mindig az egéren tartom. De kompenzáló testmozgásokkal javult.
2015. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem is előfordult már. De az ég világon nem tettem semmit ellene és elmúlt, ha 1 hét múlva is fáj, akkor menj el orvoshoz...
2015. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is előfordul, állítólag a túledzés jele. Pihentetésre elmúlik pár nap alatt.
2015. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Túledzés. Nem csak a nagy súlyoktól jöhet elő hanem a túl gyakori terheléstől is. Valószinű a csonthártya kapott sok nagy nyomású súrlódást az izomszallagoktól. Pihenés kell.
2015. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
pihentesd !! hagyj ki pár napot , nyomd a vitaminokat, izületvédőt is, és kenegesd valamivel,
2015. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom valami bicepszgyakorlattól van, esetleg fekvenyomás. Pihentesd. Melegíts be rendesen, ne használj nagy súlyt.
2015. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pihentettem egy hetet, aztán lementem megint edzeni. Már sajnos a könyököm is fáj. Leginkább amúgy bicepszezésnél éreztem.
2015. júl. 21. 23:44
 8/10 anonim válasza:
ne tépd a súlyt !!
2015. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elutaztam egy hosszú hétvégére, csak pihentem, úszkáltam, semmi megerőltető. Majd 5 nap pihi után, munka közben megint éreztem. Amúgy kenegetem és rendesen kajálok, de nem akar javulni. (Nem tudom teljesen pihentetni, mert dolgoznom kell.)
2015. júl. 27. 21:16
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Végül mi lett veled? Kiderült, hogy mi okozta? Meggyógyultál?

2022. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!