Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek az ISO Whey...

Masuzoe kérdése:

Mi a véleményetek az ISO Whey ZERO - Biotech USA ról?

Figyelt kérdés

2016. febr. 22. 04:06
 1/10 Cortez70 ***** válasza:
Sima izolátum, nincs vele gond. Annyi, hogy nem érdemes erre költeni csak akkor ha versenydiéta utolsó heteiben vagy, vagy ha nem bírod abszolút azt a kevés tejcukrot sem, ami pl egy koncentrátumban van. De egyébként bőven megfelel egy koncentrátum vagy koncentrátum-izolátum keverék is, pl hamár biotech, akkor a nitro pure whey.
2016. febr. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van, versenydiéta vége, amúgy felesleges, de én oda sem azt venném, mert kis kiszerelés, drága.
2016. febr. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon drága, az a 2-3g cukor adagonként amivel több van egy koncentrátum-hidrolizátum keverékben pl., valamint a felszívódási sebesség különbsége elhanyagolható, még verseny szinten is. Divat fehérje, a zöld dobozos Scitec izoval együtt.
2016. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Es amennyiben ajandekba kaptam egyet,hogy tudnam legjobban hasznositani?

pl mivel egyem edzes utan,ahhoz,hogy egy pillanat alatt az egekbe legyen az inzulin szintem?(ilyen por alapu cukrok kizarva,ha nem muszaly)

2016. febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cortez70 ***** válasza:
100%

Ihatod bàrmikor, edzés utàn vagy reggel is teheted a zabhoz.

A muszàj pedig pontos j-vel írandó. :)

2016. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Cortez70 ***** válasza:
Edzès utàn mehet zabliszttel, vagy rizsliszttel, esetleg elràgcsàlsz mellé pufirizst.
2016. febr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg laktózérzékenyeknek megfelelő
2016. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cortez70 ***** válasza:
Ezt írtam is. De van olcsóbban is izolátum.
2016. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kicsit utánna olvastam lényegében akkor ez csak taplálék kiegészitő a nitro pure whey és az ISO Whey ZERO is ?
2016. febr. 26. 05:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván. Mert mit hittél, mik ezek? Kíváncsi vagyok.
2016. febr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!