Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki segítene edzéstervet írni?

Valaki segítene edzéstervet írni?

Figyelt kérdés
Az írjon egy PM et, és mondom a lehetőségeket.
2016. febr. 21. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldöm a számlaszámot, és mondom az árkategóriákat :D
2016. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Irj magadnak sokkal jobbat ki lehet hozzni csak sok cikket kell olvasni meg a tapasztalat de a francnak se fizetnek erte mar bocs beka
2016. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen lehetőségeket? Írd ki ide.
2016. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Arnold szteroidokat is haszánl, tehátami abba a könyvben le van írva, azt az eredményst nemlehet elérni. :)
2016. febr. 21. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyedül miért nem megy? Én nőként, kezdőként meg tudtam csinálni, rengeteg forrás van hozzá a neten. Csak a végén kértem róla véleményt egy hozzáértő testépítőtől, ami alapján javítottam.

Így sokkal szívesebben segít bárki, mint komplett megcsinálni helyetted.

2016. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat figyelj annyit nem szedett mint ma egy atlag testepito es nem is arra gondoltam hogy kompletten az egeszet vedd at de vannak benne jo dolgok es ha edzes terv kell ott van a body.builder.hu rengeteg cikk van arrol hogy hogyan kell a sarga kapszula is ott van az izom tomeg noveles aranyszabalyai mindbe van edzes terv naturaloknak ugy altalaba kezdesnek heti 3 edzes teljes testes edzes izmonkent 3 sorozat alapgyakorlatokbol utana meg osztott
2016. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#2 Csak ez jutott eszembe miután elolvastam a 2. sort.
2016. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!