Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes-e a súlyzós edzést és...

Érdemes-e a súlyzós edzést és a saját testsúlyos edzést egyszerre végezni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Próbáltam már mind a kettőt.

Mikor a saját testsúlyosat csináltam akkor szépen fejlődött az erő szintem, de kinézetre nem látszott rajtam semmi.(ekkor tudtam 12 húzódzkodást csinálni)

Mikor a súlyzós edzést csináltam akkor kezdtem izmosodni aminek nagyon őrültem,de 2 hónap után alig bírtam magam felhúzni 3 szor. Szeretnék izmos testet de mellette érdekelnek az a saját testsúlyos gyakorlatok.(őrszem húzódzkodás,egykezes fekvőtámasz,stb)Lehet-e mind a kettőben fejlődni ha egyszerre csinálom vagy nem?


2016. febr. 21. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerre, a lényeg hogy úgy rakd össze az edzéstervet meglegyen a regeneráció.
2016. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A testepito edzes nem csak sulyzozasbol all hanem vannak benne alap gyakorlatok is ami a sajat sulyos edzesbe is vannak pl amit irtal az pont ilyen ugyhogy lehet
2016. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
Miért ne lehetne együtt? Eleve hátnál végzünk húzódzkodást is. Nem is értem hogy gyengülhettél ebben? Én 10 kilós tárcsával is simán húzódzkodom öregszar 45 éves gyúrós létemre is.
2016. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam hogy meg van a kondis edzés tervem és ahhoz igazítom pl: hétfő mell nap akkor úgy nézne ki hogy bemelegítek és jelen esetbe akkor útána mehet a fekvő támasz é ha meg van jöhetnek a súlyok
2016. febr. 21. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:

persze, már miért ne lehetne kombinálni?


Nekem pl. felhúzás, kitörés, fekvőtámasz, tolódzkodás, stb.. mind mind rendszeresen az edzésem részei

2016. febr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Cortez70 ***** válasza:

#5, a felhúzást ne keverd a húzódzkodással. A felhúzás az más gyakorlatot jelent. Ez a felhúzás:

https://www.youtube.com/watch?v=5sLS6PtWGSo

2016. febr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!