Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rossz terembe járok vagy...

Rossz terembe járok vagy mindenhol ilyen bambák vannak?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogyha megkérdezek valakit, hogy beszállhatok-e a géphez, amit használ, akkor általában

A, Úgy néz rám, mintha nem fogná fel, hogy mit akarok.

Mintha azt kérdeztem volna, hogy hány kilométerre van new York Kiskőröstől vagy ilyesmi.


B, Látszik rajta, hogy alig bírja azt mondani,hogy igen. Úgy néz, mintha az az Ő szent helye lenne, mit képzelek én magamról.


Nem a világ legtermészetesebb dolga, hogy én pihenek, addig a másik nyomja?


2016. febr. 3. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mennyien vannak, én is bambán néznék rád, mert ahova én járok, ott nincsenek annyira sokan, mindenki lenyomja, amit akar, aztán jön a következő, de nem szoktam senkit megzavarni egy ilyen fura kérdéssel és engem sem szoktak, mindenki vár a sorára. lehet egy zsúfolt teremben ez másképp van.
2016. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De figyelj, lenyomod a sorozatot, utána úgyis csak ott ülsz, nézel ki a fejedből, más addig használni szeretné?

Ülni máshol is tudnak.


Mondjuk ha abból a gépből csak egy van, természetesen. Szóval nem arról van szó, hogy "idejöhetnék,mert van öt fekpad, de én ezt szeretem?" :D

2016. febr. 3. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem én, de nálunk nem így megy és én sem szoktam sokat pihenni, mások sem, ha kell egy gép, akkor lenyomom rajta az adagomat és megyek a következőre, ha éppen foglalt, akkor vagy várok, vagy másik géppel folytatom. De lehet, hogy máshol máshogy van, nézd meg nálatok mi a divat.
2016. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de a többség szerintem engedi hogy beszállj, igaz én is egyre kevésbé szeretem, mert sok gyökér van, aki csak zavar.
2016. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért pont Kiskőröst irtad példának, talán nem ott laksz? Ne bassz. :DDD
2016. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem ott lakom, csak random példa volt :D


A mi termünk tipikus terem, ha látszik, hogy erőlködsz, furán néznek rád, ha ordítasz, akkor összesúgnak, hogy "jajj,de kemény, mi is ordítsunk,hahaha". Viszont árban verhetetlen.

2016. febr. 4. 08:16
 7/7 anonim ***** válasza:
rossz terembe jársz. Nálunk igaz kicsi a terem, de még így is megoldjuk még ha húszan is vagyunk (ami azért elég sok a teremhez képest), ha váltogatni kell akkor letolja a sajátját akkor gyors váltás, hogy amíg pihen is ne bas.sza a rezet. Persze lehet, hogy egy nagyobb terembe ez nem szokás.
2016. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!