Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pasik ti mennyire veszitek...

Pasik ti mennyire veszitek szemügyre ha új csaj jön a terembe? Vagy úgy alapból a jó csajt a teremben?

Figyelt kérdés
Kis középkategóriás lányka vagyok, szeretek mozogni, azért járok le edzeni terembe. Engem speciel sosem néztek meg különösebben, de nem rég elkezdett járni egy csaj...női szemmel én is megnéztem (kicsit irigykedtem is:D), szőke haj, tökéletes bőr, jó cucc, mellettem kicsit mint egy szupermodell... és azt vettem észre, hogy a pasik a teremben nagyon megbámulják. Egyszerűen nem hiszem el, hogy nem zavarja, mert egy tök szolid csaj az 1-2 szóváltásunk alapján. Engem nem bámult meg senki igazából mikor elkezdtem odajárni.
2015. nov. 21. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én minden csajt megnézek :>
2015. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is. :)
2015. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Téged is megbámultak, csak nem vetted észre. A szőke sem veszi észre, hogy bámulják.


+ A szőkeség alapból ritka dolog, azonnal ott ragad az emberek szeme.

2015. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nézem meg, hogy amíg köszönök neki hogy szia, ránézek. Igyekszem kizárni a külvilágot edzés közben. Mondjuk én oldschool terembe járok, nálunk nem tipegnek tucatszámra a cicanacis muffocskák
2015. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Embere válogatja mennyire nézi meg.

Az meg a másik hogy milyen ruha van a csajon, és milyen a kisugárzása. Vannak ilyen típusú csajok, hogy jól néz ki oké, de a varázsát inkább a kisugárzása adja. Kb ezt tudom elképzelni.


Nem tudom hogy nézel ki, de valószínűleg, ha felveszel valami szolidan szexit (sportcuccok elég provokatívak :D ), egy jó smink, + ha jól érzed magad a bőrödben, ugyanúgy megnéznek.

2015. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minden csajt megnézek,a jókat meg még tovább:)
2015. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is mindenkit megnézek, szóval...:D
2015. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én hozzászólok, bár már nem edzek. Minden csajt megnéztünk és meg is néznek mai napig is. Aki potencionális célpontnak van minősítve, (tehát akiről azt gondolják meg lehet dugni)azt jobban és tovább. Téged már megismertek és eldöntötték, hogy lehet-e, amikor kezdtél.
2015. nov. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Pasiként lehet akkor én is megbámulnám :)de így csajként azért örülök hogy nem bámulnak meg.

de annyira nem csodálom, ilyesmi a csaj:

[link]

2015. nov. 22. 11:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Uram teremtom...... Na ez mi ha nem motivacio.
2015. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!