Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömeg növelés közben lehet...

Tömeg növelés közben lehet kocka hasa valakinek?

Figyelt kérdés

2 hónapja edzek egy kis változás már látszik de az izom

tömegem nem nagyon akar gyarapodni.Próbálok egészségesen enni.Arra gondoltam hogy el kezdek tömegnővelőt szedni hogy jobban fejlődjek.(Eddig csak fehérjét használtam)

Viszont nagyon szeretnék nyára kocka hasat.Nem SZÁLKÁS

akarok lenni csak hogy izmos legyek és ha nem is tejesen de valamennyire látszódjanak a kockák

A tömegnövelő kizárja eszt?



2016. jan. 24. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy szálkás, nincs kockahas!

A kockahashoz nem elég a hasizom. Az is kell, hogy szinte semmi zsír ne takarja el! Ha jól tudom, olyan 10% körülinek kell ahhoz lennie a testzsírnak, hogy látszódjanak a kockák.

2016. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy 10% alatt mindenkinek látszik még aki nem csinál semmit akkor is.Egy erős edzet hasnál már 15-16% már látszik.(Legalábbis én így tudom)
2016. jan. 24. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tömeget növelsz kalória pluszban vagy, naturálban tömeget növelni és zsírt veszteni nem tudsz egyszerre, maximum kezdőként, de rövid ideig.
2016. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eszerint 10-12% a max testzsír, ahol már kivehetőek a kockák.

[link]

2016. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze tudom hogy a 2 egyszerre nem lehet.Nem is ere gondoltam.:)Pontosítok:ha most el kezdek tömeget növelni

attól lehet nyára kocka hasam? vagy így nem is éri meg elkezdeni a tömegelést?

2016. jan. 24. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Heti 0,5-1 kg zsírt tudsz leadni, ha nem leszel (vagy) túl zsíros, április-május diétával lehet kockás.
2016. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Max akkor, ha valaki alapból nem zsíros és nehezen zsírosodik, én már láttam erre példát.
2016. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Most olvastam.. 10% kell a kockák kivehetők legyenek az szexi 17% vagyok mégis ki lehet venni
2016. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!