Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel a módszerrel lehet...

Ezzel a módszerrel lehet kocka hasam?

Figyelt kérdés
55 kilóról 1 év alatt felmentem 75-re. Nos jött azért zsír is. Nem tudom hány százalékon lehetek, de van már egy kis úszógumim. Azért a bicepszemen az ér még látszik. Stagnálok, most a 75 kg a küszöb a szervezetem számára. 2 okból szeretnék szálkásítani. Először is zavar az úszógumi, másodszor ha lejebb menne a testtömegem akkor újra fejődnék legalább addig, hogy megint 75 kg legyek. Ennek persze csak akkor van értelme ha zsírt vesztek és izmot szedek fel. Nagyon szemét étrendem van. Cukros üdítők, hambi, pizza, kenyér. Annyi pozitívum azért van, hogy gyakran fogyasztom rizst és sovány húst.Azt szeretném megtudni ha kihagynám a cukros üdítőket, hambit pizzát, kenyeret és kardióznék is de nem lennék kalória deficitben (nem akarok izmot veszteni és gyengűlni)akkor szépen lassan eltűnne az úszógmi. Egyszerűbben szólva egy egészséges tényleg testépítő étrendel, kalória deficit nélkűl elérném a célom? Esetleg valami javaslat?
2015. dec. 28. 14:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Am 175 magas vagyok a végső cél 75-80 kg lenne kb 8% testzsírral.
2015. dec. 28. 14:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.Én nem régiben csináltam egy szálkásítást,a szemét kajákat hagyd el,egyél rizst,zabot,zöldséget,húst,tojást,túrót..és fogyni fogsz,kardiót nyomasd,meg edzést rendesen.

De gyengülni fogsz,mert kevesebb szénhidtrátot fogsz bevinni.

2015. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
Ha nem vagy kalória mínuszban, akkor nem fogsz zsírt leadni.
2015. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 - palilaci - ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo!


google-> szalkasito etrend, kaloriadeficit. Neked 8mp es meg varnod se kellett volna 15 percet hogy kiird a 99999999. ugyanilyen kerdest.

2015. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen van 999999 találat. Köszönöm, tudom milyen a tőkéletes szálkásító étrend... Én arra voltam konkrétan kíváncsi h kalória deficit nélkűl, azzal h kiiktatom a nagyon hízlaló dolgokat az étrendemből "átformálódhatom-e"... Sajnos nekem túl sok időt emésztene fel az h teljesen erre építsem az étrendem. Én 12 órát dolgozom 1 nap és 3-at utazom pluszban... Egy végigvihető szálkásító programot szeretnék ami nem igényel túl sok plusz időt. A normál embernek valót nem élsportolónak vagy iskolásnak... Az előző válaszokat köszönöm akkor a cukros üdítők és kenyér repűl...ez megoldható ^^ Kardió pluszban és megláto,. Akkor Figyelek arra is h legyen egy kis kalória deficit. Köszönöm mégegyszer.
2015. dec. 28. 17:33
 6/6 Cortez70 ***** válasza:
Kell deficit, de lehet, hogy kardioval és a cukrok elhagyásával már eléred.
2015. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!