Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért akar mindenki kocka hasat?

Miért akar mindenki kocka hasat?

Figyelt kérdés
Sok kérdés van itt, hogy mennyi idő alatt lehet kocka hasam stb... Mintha a többi testrészük nem is érdekelné őket. Nálam pont sokadlagos a kocka has. A kar, mell, hát de még a láb is előrébb van az edzésnél, mint a has, az se izgat ha van egy kis pocakom. Más is van így ezzel?
2015. nov. 28. 13:53
 1/9 Cortez70 ***** válasza:
100%

Mert jól mutat és a kislányok egy része is erre gerjed.:)

Nekem sem elsődleges, bár most látszanak a kockák. Fontosabb nekem is, hogy mindenhol legyen kellő izomtömeg.

2015. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az átlag idióta ezzel tud legkönyebben teljesítmény nélkül feszengeni. Kockahashoz semmi más nem kell csak alacsony tzs, a többi izomra ez nem mondható el. Én ugyanígy vagyok ezzel mint te. Nem érdekel a kockahas, a hasam legyen erős, stabilizáljon ennyi.
2015. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert menő. :)
2015. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, utoljára olyan 9-10 éves lehettem, mikor látszódtak a kockák. Jó lenne már egyszer lediétázni arra a szintre, csak mindig pénz vagy lehetőséghiány volt. Most diétázok, kb 20% tzs-nál járok, január végére bízom benne, hogy lesz kocka. De ezt is csak azért akarom, mert akkor leszek biztos benne, hogy fixen 15% tzs alatt vagyok, semmi másért, nem érdekel különben, hogy látszik-e vagy sem.. :)
2015. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kockas a hasad az azt jelenti hogy alacsony a testzsírszázalékod. Egy jó izomtomeg megszerzese több év, kockahasad pedig pár hónap alatt lehet.
2015. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha éhségkockára hajtasz, akkor ne egyél. Ha domború kockák kellenek akkor tömegelsz, leszálkásítasz és néz ki valahogy.
2015. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kisboltos ***** válasza:
100%

Sok lány szemében akkor vagy izmos, ha kockás a hasad. Mert ugye akkor látszódik az IZOM.

A kis fütyik meg mind kockás hasat akarnak ebből kifolyólag.

2015. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nagy bicepsz, meg a kockahas az izmosság mutatója a popkultúrában.


De nálam például az ízületek javítása, plusz a has és láb erősítése az elsődleges szempont korábbi sérülések miatt. (lágyéksérv, boka-, térdproblémák).

Mindenkinek megvan a maga kis célja, még akkor is, ha néha az olyan másoknak nem fontos dolog is, mint a kockahas.

2015. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 *Glissade* ***** válasza:
Én sem értem.
2015. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!