Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mennyivel lábtolóztok? Én...

Ti mennyivel lábtolóztok? Én 300kg-val. Ez jónak számít?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Guggolás után széria 500 körül, de gépfüggő.
2015. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, hogy mennyivel lábtolózol. Ugyanúgy az se számít, hogy mennyivel húzol le, mennyivel evezel, mennyi a csigás Scott. Minden lábtolónak más az ellenállása, van amin 250 kg alatt megszakadsz, van ahol még a 400 is simán kimegy. Sokan szeretnek kérkedni a lábtoló skill-jükkel, mert hangzatos az a több száz kg. Közben meg aki benne van a dologban, az tudja a frankót, hogy a guggolás a mérvadó, ha a lábad erejét akarod fitogtatni.
2015. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Glacierous ***** válasza:
100%
Igen,a guggolás az ami számít.Nálunk sajnos nincsen lábtoló.
2015. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondjad mennyivel gugolsz papa! a lábtolóra max akkor figyel fel bárki ha 1tonnát nyomkodsz vele amúgy tök irreleváns, ahogy arnie is írta
2015. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor szolj ha beleguggolsz ennyibe.
2015. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2: sok volt a dinamika! :D

Természetesen teljesen helytálló. Bármilyen erőt közvetítő eszköz befolyásolja mennyit tudsz emelni. Volt olyan combfeszítő gép ahol 120 kiló (max)volt rajta, és volt ahol 30 nál majd bszartam, és csak az egóm miatt nem vettem lejjebb :D


Ugyanez a helyzet lábtolónál, meg a többi csigás-görgős-kábeles-akármicsodás gépen. Erők, erőkarok, csuklók.

2015. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Haha! Nem kell ehhez dinamika, papi. :D Bárkinek, aki már kipróbált két lábtolót feltűnhet a különbség. A súlytárcsák mindenhol akkorák, amennyi rájuk van írva és az antigravitációs mezőt sem kapcsolják be sehol, a különbség csak abból jöhet, hogy a gép fejt ki valamilyen ellenállást. :)
2015. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
a teremben senki se csinálja annyival mint én
2015. dec. 27. 20:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor vagy kemény vagy, vagy a teremben mindenki gyík. De az is lehet, hogy tudnák sokkal többel is csinálni, csak egyszerűen nem érdekli őket a lábtoló. Én például ritkán lábtolózok, sokat kell pakolni és a guggolás jobb.
2015. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor jár a keksz!

Mégis mit vársz, egónövelést? Elég sekélyes lehet az életed ha ez nálad ekkora eredménynek számít, hogy egy teremben te lábtolózol legtöbbel.


Meg vagy dicsérve, lehet menni guggolni mossá.

2015. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!