Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyivel hatásosabb az edzés...

Mennyivel hatásosabb az edzés fehérje porokkal? 19/L

Figyelt kérdés
Mennyivel növeli jobban az izomtömeget? Mennyit kell edzeni, ha azt akarja az ember hogy rövid időn belül látszódjon valami? Hogy érdemes a szedése közben edzeni?

2015. nov. 2. 22:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Látszódni látszódik fehérje nélkül is az elején, gondolom kezdő vagy. Aztán amikor megáll akkor lehet kezdeni. Havi 2.5 kilót mondanak férfiaknál fehérjável. Plusz mellé Creatin felviszi 6 kilóig havonta, de abbl sok a víz.

De a fehérjékkel csak óvatosan, mert nagyon növelik a bélrák kockázatát.

2015. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Férfiak általában heti fél kiló tömegnövekedésre számíthatnak, aminek viszint csak kb. a fele izom. Nőknél még lassabb az izomnövekedés, nagyjából 100-150 gramm hetente. Azért az sem olyan rossz, egy év alatt már biztosan fog látszani valami, ha jól csinálod.
2015. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Bélrák? Ez komoly? A colitiseseknek is kell enni pedig náluk fordul elö leggyakrabban
2015. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, ezt mondják, hogy a sok hús vagy fehérje okozza, bár most kitalálták a szalonnára is.

Jövőre meg más fogja.:S

2015. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden szarra kitalálják. Bélrákod a rengeteg E betűstől lesz, amit megetetnek veled.
2015. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Fene tudja nekem egyszer a sok rost csinálta ki a belem azt hittem ott halok meg sok volt az a napi 800g brokkoli
2015. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak ugy rá googliztam és a 3 találatba kicsit bele olvastam és azt irta heti 2-3 alkalomnál ne egyen többször hust csak naponta 4x eszem xd mi lesz itt
2015. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
A fehérjepor csak poralakú fehérje makrotápanyag, csak kaja. Izomfejlődés szempontjából lényegi különbséget nem jelent, hogy miből eszed meg a kellő fehérjét, csak edd meg. Az meg, hogy mennyi a kellő, hát... 1,5 - 2 g/tskg a legtöbbször ajánlott, egyesek szerint kevesebb is elég. Majd te eldöntöd, aztán meglátod.
2015. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyelek meg.:):)
2015. nov. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez attol fugg, hogy mennyire csinalod komolyan az edzest. Ha lemesz a terembe a baratnoiddel es ott bolondoskodtok akkor felesleges, de ha olyan szinten edzel, hogy kiprseled a maximumot magadbol minden edzesen, akkor nagyon ajanlott odafigyelni a feherjere kulonben abbol lehet baj.
2015. nov. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!