Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes testes edzésnél az...

Teljes testes edzésnél az elülső deltát nem edzem túl?

Figyelt kérdés

Heti 3-szor edzek teljes testet. És minden edzéstervben úgy van hogy heti 3-szor mellről nyomás vagy vállból nyomás, valamilyen fajta nyomás. Ilyenkor nem edződik túl az elülső delta?

Mert osztott edzésben is csak heti 1-szer edzünk rá 3-4 sorozatot.

Teljes testesnél így meg ha összeadjuk akkor ez heti 9-12 sorozat az elülső deltára. Nem sok egy kicsit? + még mellnél is kap


2015. dec. 22. 17:09
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
Nem csak elülső delta kap a nyomásoknál. De majd látod, hogy ha le van maradva a hátsó rész, akkor teszel be döntött törzses oldalemelést. Én amúgy osztottat edzem és kétféle nyomógyakorlatom van vállra.
2015. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ebben a cikkben van egy teljes testes edzés. és heti 3-szor van vállra nyomás

[link]

2015. dec. 22. 17:18
 3/6 A kérdező kommentje:
az nem sok?
2015. dec. 22. 17:18
 4/6 Cortez70 ***** válasza:
Én az egyik helyett lehet hogy oldalemelést végeznék. De nem vagyunk egyformák.
2015. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkabb probalj ki egy sokaknak bevallt teljes test edzest pl.: madcow vagy stronglift 5x5

Es nincs is bennuk heti 3 allva nyomas.

2015. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vállból nyomásnál nem az elülső váll kap, szerintem. De még ha kap is, akkor sem edződik túl, ne aggódj.
2015. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!