Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sima olaj amit, használnak...

Sima olaj amit, használnak egy átlag háztartásban jó diéta alatt? Sütéshez, rántáshoz.

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 19:56
1 2
 11/16 Cortez70 ***** válasza:
Igen, de inkább kifejtett. :)
2015. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést, már nagyon fáradt vagyok.:)
2015. dec. 2. 22:04
 13/16 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jó serpenyőt 15-20 ezer körül és akkor nem kell olaj.
2015. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nehogy nekem vizet tegyél az olajba sütésnél! Hacsak nem akarod felgyújtani a konyhát, vagy égési sérülést szenvedni. Ha meg a nagyobb része víz, akkor főzöd, nem sütöd, szóval nem is értem. :-\
2015. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14. Jó rendben. Én nem tudok főzni, mindig anyutól kérek segítséget, hogy hogyan miként kell. Sütőbe foliázva szoktam berakni, kevés olajjal és vízzel. Barátnőm szerint, mikkor serpenyőben sütöm mehet, bele víz is. Eddig még nem próbáltam de ha tényleg, ez lenne belőle akkor nem is fogom. Inkább teszek bele olajat azt kész... Nem versenyezni készülök.:D 1 hónapot meg már túlélem nem lesz, tőle bajom.
2015. dec. 3. 11:44
 16/16 anonim ***** válasza:
Sütőben ok, de ha próbáltál már vizes serpenyőben húst pirítani, vagy akár májat simán, akkor tudod miről beszélek :) Nagyon tud az olaj ilyenkor pattogni, tényleg veszélyes lehet. Jó minőségű serpenyőbe pedig tényleg csak minimális zsíradék kell, az meg már majdnem mindegy is, hogy milyen szerintem.
2015. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!