Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hát, fiúk! Kellemesen csalódta...

*Glissade* kérdése:

Hát, fiúk! Kellemesen csalódtam ma a konditermi edzést illetően. Azt hittem, hogy unalmas, lélektelen stb. csináltunk egy köredzést és rohadtúl élveztem! Ti milyen metodus alapján edzetek?

Figyelt kérdés

Volt 16 gyakorlat, teljes testre. bicepsz(1: csiga) tricepsz(3:csiga, súly), evezés(1 rúd), has(3: pad,harang, lebegő), mell(3: gép, TRX), hát(2: csiga, hiper), láb (4: toló, gugolás, hajlító, feszítő).


Minden állomáson egy percem volt és kettő kör.;)

A súlyokat nem tudom, nem én választottam ki. :)


Szuper jó volt. Most ez tettszik! Igy akarok edzeni! :)

Ti hogy szoktatok?


2015. nov. 28. 12:20
1 2
 1/12 Cortez70 ***** válasza:
84%
Szuper, látod lehet a súlyzós edzés is élvezetes. Majd ettől már izmosodsz is. Nekem amúgy osztott edzéstervem van, nekem ez vált be. Most éppen: H: mell-bicepsz, K: láb, Sz: pihi, Cs:váll-tricepsz, P: hát. Egy izomcsoportra több gyakorlat.
2015. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a teljest testet szeretem. Nem unom el magam úgy, mint osztottnál és nem is fárasztok le egy izmot a végletekig. Most diéta van, így alapból jobb, ha így edzek.
2015. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szerintem a súlyok nem lehettek olyan eszeveszetten nagyok. :)

Bár, tényleg nem néztem őket. Láttam valahol 15kg-ot, de már nem emkékszem melyik gép és melyik gyakorlat volt...valamelyik csigán volt, talán.

A csigás nyakmögé húzásnál volt 30kg körül, ezen meg is lepödtem; de alapjába véve nem voltak nehezek és sok sem volt az-az 1 perc/gép.

De azért most érzem, hogy edzettem. :)

2015. nov. 28. 12:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőként amúgy is minimum 2, de inkább 3 hónapig teljes testes (átmozgató jellegű) edzésterv ajánlott, addig ne gondolkozz osztottban.
2015. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kisboltos ***** válasza:
47%

Örülök, hogy tetszett!

Én nem ma kezdtem ezt, így egész hétre bontott edzéstervem van. Hétfő mell, Kedd has-nyújtás, Szerda hát-bicepsz, Csüt pihi, Péntek váll-tricepsz, Szombat pihi, Vasárnap láb-has. Ebből is látszik, hogy ahány ember, annyi edzésterv. Egy a lényeg, ha kezded unni, változtass az edzéseden! Nincs még egy sport, ami ennyire változatos tud lenni, és ennyi izmot megdolgoztatsz. Mondom ezt úgy, hogy tizen évig atletizáltam és úsztam.

2015. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, az izmokat jobban dolgoztatja, mint pl. a sajáttestsúlyos. A sajáttestsúly inkább az állóképességet, erőállóképességet fárasztja le.

Még mindig érzem az izmaimat, hogy edzettem. Viszont "állóképességem még van", igy mehetek legközelebb olyan edzésre. :D :D :D

2015. nov. 28. 17:02
 7/12 A kérdező kommentje:

Viszont ez kimondottan konditermi köredzés volt. Az egész terem ezt csinálta, így nem kellett várni a gépekre, váltáskor.

Egy normális konditerembe, nem tudom, hogy mennyire kivitelezhető....

2015. nov. 28. 17:07
 8/12 Cortez70 ***** válasza:
Időpont-függő is. Nàlunk pl du 3 körül mikor èn jàrok még nincs sok ember. Viszont 5-től màr tömeg van, akkor nehezebb szabad gèpet talàlni. A normàlisabb emberek engedik, hogy beszàllj pàr sorozatra, szóval akkor is megoldható ha többen vannak.
2015. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pics, or didnt happen, Gliss drága :P
2015. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem beszélek angolul.
2015. nov. 28. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!