Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlyemelő edzésterv?

Súlyemelő edzésterv?

Figyelt kérdés

Üdv!

Valaki ''összedobna'' nekem egy súlyemelő edzéstervet?

1,5 éve edzek,16 éves vagyok.

50 kg súlyom van+ rúd

Valaki aki jártas,írna nekem egy edzéstervet?



2015. nov. 27. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nincs olyan aki ért a súlyemeléshez. (Hacsak nem erőemelésre gondolsz.)
2015. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Erőemelés bocsánat....

Péntek van,gimis élet+ a telefonom kijavította :D

Bocsi még1x

2015. nov. 27. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Összesen 60 kg-od van. Ez erőemeléshez nem igazán elég. De írok neked olyan gyakorlatokat amelyekkel erősôdhetsz és hasonlóak az erőemelő gyakorlatokhoz.

Elölguggolás 4x8-12

Szűkfogású Padlóról nyomás 4x8-12

Pendlay evezés szűk fogással a mellizmod alsó részéhez 4x8-12

Merevlábas felhúzás 4x8-12

Fej fölé nyomás 4x8-12

Kétkezes bicepsz 4x8-12

Ha egy súllyal megy egy gyakorlatbol a 4x12 akkor emelj a súlyon.

A gyakorlatok nagyrészét megállitással csinálod.

2015. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!

És heti hány alkalommal?

Tudom,ezt így nem lehet felmérni, de kb melyiket mennyi súllyal?

188cm,16 éves,72kg

2015. nov. 27. 18:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te jobban jarnal ha elolvasnad a powerbuilder e-bookot.
2015. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Angol? :D

Mert angolt csak 2 éve tanulok,míg németet 6éve

2015. nov. 27. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:
2015. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sowilo ***** válasza:

Az egy magyar nyelvű könyv, ingyen letölthető. Ja, és nagyon jó, inkább ezt olvasd, mint a sárga kapszulát. Szépen megtanulsz majd belőle edzeni... nem tudom, mennyire vagy most erős. Lehet, hogy egy ideig elég lesz az az 50 kiló, de nagyon rövid időn belül kevés lesz, ha rendesen edzel, és nem 10-20 ismétléseket csinálsz. Vállalj diákmunkát, és vegyél minden hóvégén még pár tárcsát...


De az a baj, hogy egy padra is szükséged lenne a fekvenyomáshoz, meg egy állványhoz, ha guggolni akarsz. Javaslom, hogy keress súlyemelőt(nem erőemelőt), aki megtanítja neked a súly földről való nyakba vételét, és végezz elölguggolást lowbar guggolás helyett. Fekvenyomás helyett pedig tolódzkodj súllyal. Elmész egy méteráru üzletbe, veszel 2m hevedert, mindkét végére erősítesz egy kampót, kész is a súlyöv, amire akasztod majd a tárcsákat. Tolódzkodó állványt úgy csinálhatsz, hogy fogsz két erős asztalt vagy valami stabil dolgot, és keresztbe rájuk raksz két vízvezeték csövet, vagy valami erős csövet. Az egyik lehet a rudad akár... úgy fog kinézni, mint egy gimnasztikai korlát.


Sok szerencsét, nyomjad!

2015. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. nov. 27. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!