Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány napot kell pihentetni...

Hány napot kell pihentetni edzés után az izmot, hogy az nőljön?

Figyelt kérdés

Hello,


4,5 hónapja jàrok heti 5 alkalommal a fitness terembe. De a baràtom szerint nem hagyok elég időt ugyanannak az izom masszànak a regeneràlódàsàhoz?! Ez alatt azt értem, hogy pl: a fenekemre napi szinten csinàlok 1-2 gyakorlatot tehàt heti 5 alkalommal és nincs ideje az izomnak pihenni és ezàltal nem is fog nőni? Akkor vegyek vissza? Azért edzek fenékre ennyit mert ott szeretném a leglàtvànyosabb vàltozàst de ezek szerint pont, hogy nem kellene?

Combra is szoktam heti 3x edzeni..

Tricepsz,has,bicepsz, hàt az mind 1 alkalom..mert nem akarok úgy kinézni, mint egy pasi :D


Köszi ha vàlaszoltok! 23/l


2015. nov. 24. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
48-72 óra
2015. nov. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De amúgy, ha heti 5* tudsz edzeni fenékre, akkor eleve olyan alacsony intenzítású valamit csinálsz, ami szinte semmit nem ér... Egy rendes segg-comb edzés után 2-3 napig eszedbe nem jutna terhelni az izomcsoportot..
2015. nov. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hàt gugolok àltalàbam 10 kg-val meg kitörést csinàlok meg van egy fitness gép ami kimondottan fenékre van és azt 25-32 kg-val szoktam.. a legelején volt izomlàzam de mostmàr nincsen.. de gugoltam màr 20 kg-val is de attól csak a vàllam fàjdult meg ahogy nyomta a súly de izomlàzam nemlett tőle..hàt nemtudom.. tudsz ajànlani vmi hatàtosabb módszert?
2015. nov. 24. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!