Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szalkasitsak telen?

Szalkasitsak telen?

Figyelt kérdés
Udv! 2 eve edzem, kihagyasokkal.. viszonylag jol fejlodom fekvenyomast 20kiloval kezdten ma mar 80al szeria, karom osszesen 11 centit not.. a kerdesem szerintetek hulyesseg lenne telen szalkasitani? Evek alatt a derek es alhas tajon elegge lerakodot egy kis zsir es igy nem valami jo tukorbe nezni de ugye tel van ienkor meg tomegelni szokas... ti hogy latjatok? 164Cm 74kilo

2015. nov. 21. 08:37
1 2
 11/14 totolala ***** válasza:
0%
Könnyebb átugrani, mint megkerülni...
2015. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha te szálkásítani akarsz, akkor tedd azt. Mit számít, milyen időszak van.

Én szeptember végén szoktam saját lehetőségeimhez képest keményen tömegelni, év végéig. Januárban csinálok egy gyors, 3-4 hetes diétát, hogy az év végi "nagy" tömegelés hozta zsírt kompenzáljam, majd február-márciusban még tömegelés.

És ja, mint föntebb írták, hidegben, sokkal de sokkal jobban megy a diéta, sokkal kevesebb kardió mellett, mint 25-5 fokban. Alig kardiózom, csak kajára figyelek abban az egy hónapban, és annyi zsír lemegy, mint melegben 1,5-2 hónap alatt. Szóval télen könnyebb diétázni, ezt aláírom.

2015. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25-35 fokban*
2015. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszaitok, ugy dontottem januar utan neki allok szalkasitani.:)
2015. nov. 22. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!