Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szalkasitsak telen?

Szalkasitsak telen?

Figyelt kérdés
Udv! 2 eve edzem, kihagyasokkal.. viszonylag jol fejlodom fekvenyomast 20kiloval kezdten ma mar 80al szeria, karom osszesen 11 centit not.. a kerdesem szerintetek hulyesseg lenne telen szalkasitani? Evek alatt a derek es alhas tajon elegge lerakodot egy kis zsir es igy nem valami jo tukorbe nezni de ugye tel van ienkor meg tomegelni szokas... ti hogy latjatok? 164Cm 74kilo

2015. nov. 21. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szálkásíthatsz, de szerintem tarts szinten, tömegelj, télen úgyis mindig pulcsiban vagy minimum pólóban vagy, illetve nincs meleg, amitől kisebb lenne az étvágyad.
2015. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*tarts szinten/tömegelj
2015. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hat igen, csak poloba is elegge zavaro szamomra. De lehet mostmar akkor ki birom ezt a telet..
2015. nov. 21. 08:50
 4/14 anonim ***** válasza:
Mivel én a szabadban szeretek futni, télen nem szálkásítanék. A másik indok a zöldségek ára. Szálkásításokor több a hús + BCAA is fogy rendesen, amik megdrágítják az egészet, de tavasszal a zöldségek legalább olcsóbbak valamelyest, így ez kompenzálja egy kicsit.
2015. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Koszonim valaszaitok, hat tavaszal es nyaron nincs baj itthon van tyuk, meg sok zoldseg amiket ultetunk:)) ennyibol elonyosebb vagyok.
2015. nov. 21. 08:57
 6/14 anonim ***** válasza:
nyárra szálkásíts inkább
2015. nov. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
télen sokkal egyszerűbb, mivel sokkal magasabb a kcal igényünk, mivel rettenetes energiák kellenek ahhoz, hogy a természetben a tested tartsa a 38.39 fokos belső hőmérsékletet... nyáron, mikor a levegő is ilyen hőmérsékletű, akkor azért nincs étvágy, mert nincs is szükség arra a tápanyagra...
2015. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Glacierous ***** válasza:
Ha akarsz,szálkásíthatsz,de én megvárnám a nyarat.A nagy melegben amúgy sem könnyű tömegelni.Meg elkezdhetnél kardiózni.
2015. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én az eddigi ~30-35 kg-mat 3 tél alatt dobtam le. Nekem pl nyáron nem megy, akkor szívesebben eszek valamiért. Melegben is utálok futkorászni. Pont 1 hete kezdtem el én is, még egy 5-10 kg-tól meg kéne szabadulni. Szerintem próbáld meg, aztán majd meglátod.
2015. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én általában decemberi ünnepek végéig szoktam tömegelni, mert akkor bűntudatom sincs, hogy néha-néha becsúszik 1-2 sütemény, majd január elejétől fogom vissza magam és kezdek szálkásítani. Egyrészt nyárra pont meg is van, másrészt legalább jókat ettem a két ünnep között.
2015. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!