Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez egy jó kreatin kúra 14 évesen?

Ez egy jó kreatin kúra 14 évesen?

Figyelt kérdés
4 hónapja járok terembe. Elszeretnék kezdeni kreatinozni. Por formában venném. 6 napos lenne a feltöltődés, minden nap 13g (3g reggel iskola előtt, 5g edzés előtt, 5g edzés után).. A feltöltés után szedném olyan 3 hónapig, minden nap 10g (5g edzés előtt, 5g edzés után). Nem akarnék többet, mert csak 14 éves vagyok, és nem annyira ajánlott ez. Elég ennyi kreatin?

2015. nov. 8. 09:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem keverem semmivel, egyszerűen fölösleges tartom a mesterséges szerekkel való tömegnövelést azoknak akik csak szimplán jól akarnak kinézni a strandon.
2015. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Egy: 4 hónap semmi, nem tudom miért lenne rá szükséged.

Kettő: semmit nem fog adni az edzéshedhez, max annyit hogy átlag 2-5kg val többet bírsz, de hogy nem fejlődsz gyorsabban az fix.

Három: ha nem ad semmit, akkor meg minek?


Egyé inkább rendesen, és ne a testépítő bullshitek hatására tömj magadba minden totál felesleges szrságot.

2015. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
4 hónap edzés után ne szedj kreatint,még bőven fogsz rövid idő alatt fejlődni.Majd,ha lelassul a fejlődésed másfél-két év edzés után,leghamarabb akkor lenne érdemes.
2015. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#11

Egy aminósavról beszélünk,agyhalott!

Akkor nehogy egyél marhát,vagy heringet,mert abban is kreatin van.

2015. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Én nem személyeskedtem.


Kérdezz meg bármilyen orvost, hogy ajánl -e kreatint egy 14 évesnek, majd számolj be a válaszról

2015. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Amelyik orvos nem jártas a témában,pont nem fogja vágni a témát,max annyit tud róla,amit te is...hogy "jajj,porok!:O".
2015. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hiszed ezt te :) az orvos nyilván nem jártas a témában, csupán 10 évet tanul rá. Egy 14 éves gyerek veseműködésére meg inkább ne is részletezzük. Te nyilván az eladónak hiszel akitől megveszed a kis kreatinocskádat, a mellékhatások, kockázatok apróbetű mdg úgyis csak hülyeseg:D hát legyél vele boldog de más embereket ( pláne ha fejlődésben lévő szervezetről van szó) ne buzdíts rá.
2015. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 - palilaci - ***** válasza:

Tortenesen felkerestem mar egy SPORTORVOST aki ert is hozza es DIETETIKUST akik szerint megfelelo folyadekbevitel mellett nem lehet baj.

Te sem belgyogyaszhoz mesz ha faj a fogad...

2015. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Egy fejlodesben levo szervezet gerincevel tudod mi tortenik ha hirtelen sok sulyt szed fel ? De inkabb hagyjuk, a gyerekeiteknek meg nyugodtan adjatok az uzsonna melle a kreatin shaket.
2015. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#19

1.Nem a kreatintól nősz,hanem az étrendtől.

2.A kreatin csak ad egy pluszt az étrend mellett.

3.Nem lesz a kreatintól drasztikus súlygyarapodásod.Sőt,szinte semmivel sem leszel tőle iznosabb,csak vonz egy kis vizet.

2015. nov. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!