Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok tippeket adni egy jó...

Noname65 kérdése:

Tudnátok tippeket adni egy jó tömegnövelő étrendhez?

Figyelt kérdés

vagy konkrét étrendet is ami a legolcsóbban kivitelezhető. Reggelre meg van zab fehérje turmix, edzés utánra van tömegnövelő, inkább a napközbeni részére kellene egy kis segítség, de tényleg a legolcsóbb kivitel, már ha van ilyen :D

Paramétereim: 185 cm

81 kg



2015. okt. 30. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


A kajamennyiségen biztos emelned kell majd, de ez egy jó minta.

2015. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Fura egy étrend ez elsö kaja tul késön az utolso tul korán az egyiknél nincs zöldség

A lenmag olaj meg olyan fura helyen van turohoz minek olaj?

2015. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szénhidráttal vigyázz, ha túl sok zsírosodni fogsz.

Kalóriaplusszt inkább telítetlen zsírokkal érd el, ne szh növelésével. Annak semmiképp nem kell többnek lennie 5g/ttkgnél, de ha könnyen hízol lehet elég a 3-is.


Ált erről nem szoktak beszélni, csak nyomják a szh-t mint az őrült.

2015. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Receptek csirke comb, csirke mell elkészítésére?
2015. okt. 30. 23:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen azt én is olvastam h 5 grammal számoljak, és ahogy észre veszem magamon csökkenthetek rajta ha nagy zsirosodásnak indulok, de annyira nem vagyok könnyen hízó
2015. okt. 30. 23:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Maradjunk a csirke mellnél

Fogod bel rakod az edénybe és kislángon amit enged vizet abba meg fozod én igy csinálom

2015. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Teljesen száraz edénybe, fűszerek nélkül?
2015. okt. 30. 23:11
 8/8 rrrr123 válasza:
A csirke mell a feher hús csak arra jo hogy az izmaid tomege nőjön ugy hogy közbe edzel eszeveszettul es ugyis hosszú-hossz evekne telik mire csirke mellbol fel szedsz par kilót izomba sok ido!!! Ha súly kell kalóriát vigyél be csokit,pörköltet,süteményeket,vörös húst,tésztát stb..
2015. nov. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!