Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen módszerrel érhető el...

Milyen módszerrel érhető el ez a testalkat?

Figyelt kérdés

Üdv! 21éves 182cm magas és 73-78kg vagyok. Sport szempontjából: karatézok (nemrég kezdtem) és futok. Edzések végén néha belefér pár perc súlyzós edzés. Hogy tudnék egy egészséges, arányos testalkatot elérni ? Pl. ilyenre gondolok: [link] (nem ismerem az illetőt random találtam gúglin)


Szükséges étrend-kiegészítőt szedni (fehérjét)? Illetve igényel súlyzós edzést vagy a saját testsúlyos fekvőtámasz, húzódzkodás kombó elég lehet?


Válaszotokat előre is köszönöm.



2015. okt. 16. 16:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Neked tényleg problémád van ember. Hagyd abba a kondit, és menj vissza az iskolába.

IDÉZZ kérlek a kérdező azon kérdését ami arra utal hogy a linkelt képről VÉLEMÉNYT kér. Mert lehet nekem vannak szövegértelmezési gondjaim, vagy szr került a szemembe és nem látom.

2015. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nálad van szövegértési probléma. a kérdés szó szerint "Hogy tudnék egy egészséges, arányos testalkatot elérni ? Pl. ilyenre gondolok" amire én azt válaszoltam hogy ehhez nem kell edzeni. szerinted ez nem függ össze? oké.
2015. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"katasztrofális ez a forma. a dereka olyan széles mint a válla, a hasizma alapvetően nem esztétikus, egyáltalán nem izmos, csak valamennyire alacsony a testzsir százaléka. ehhez 0 perc edzés is elég, csak szálkásito kaja kell"

értelek :D

2015. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
"ehhez 0 perc edzés is elég, csak szálkásito kaja kell" mi a probléma? alá támasztottam azt amit állitok. tudod nem mindenki csak oda szar valamit
2015. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket! Kicsit pontosítanám a kérdésem. Olyan testalkatot szeretnék amivel beleférek az egészséges BMI értékbe ami 182cm-re 70-82 kg között van mégis sportos, kidolgozott.

Az tisztázódott, hogy alacsony testzsír százalékra van szükségem de emellett szerintem fontos lenne az izomzat térfogatának növelése is.


Érdekelne, hogy az alacsony testzsír százalékot mivel tudnám elérni. Milyen diétával vagy edzéssel, hogy ne fogyjak hanem szépen folyamatosan alakítsam át a zsírokat izmokká, ezzel a testsúlyt megtartva de arányosan formásítva az alakot?

Az izmok térfogatának növeléséhez kell-e táplálék kiegészítőket szedni vagy csak rendszeresen edzeni?

A súlyzós edzés a jobb vagy az önsúllyal való edzés (streetworkout)?

A futás és a karate hátrányos lehet a forma kialakításánál vagy előnyös? (úgy tudom ezek a sportok csökkentik az izomzatok térfogatát mivel sok kalóriát égetnek és ha nem pótoljuk viszonylag gyorsan a szervezet igényeit akkor a "tartalékból" vesz el.)


Pár kép még az én fejemben kialakult egészséges testömegindexű, sportos alkatról. Ilyesmi lenne a célom.

[link]


Nagyon fontos, hogy oldalról se akarok egy papírlapnak kinézni szóval nem szeretnék az a "gyík ember" lenni aki azt hiszi kockahasa van közben csak kórosan sovány.

2015. okt. 19. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!