Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen módszerrel érhető el...

Milyen módszerrel érhető el ez a testalkat?

Figyelt kérdés

Üdv! 21éves 182cm magas és 73-78kg vagyok. Sport szempontjából: karatézok (nemrég kezdtem) és futok. Edzések végén néha belefér pár perc súlyzós edzés. Hogy tudnék egy egészséges, arányos testalkatot elérni ? Pl. ilyenre gondolok: [link] (nem ismerem az illetőt random találtam gúglin)


Szükséges étrend-kiegészítőt szedni (fehérjét)? Illetve igényel súlyzós edzést vagy a saját testsúlyos fekvőtámasz, húzódzkodás kombó elég lehet?


Válaszotokat előre is köszönöm.



2015. okt. 16. 16:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

az a pár perc edzés végén azzal kitörölheted a seged ha nálad a pár az 60 perc kb akkor rendbe de amugy kevés

a fehérje meg segit de nem kötelezö

ha csak fekvötámaszt csinálsz huzodzkodással akkor h akarsz arányos testet? kapásból kimarad a láb és minimális terhelést kap a váll hát izom szoval az se elég

2015. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

A csávón kb 0 zsír van, azért látszanak ennyire az erek is a karján.

Szerintem a te 73 kg-d simán jó, fogynod nem kell, viszont izmosodni persze mindíg jó.


Én nekem pont az ellentéte kéne : 185 vagyok 63 kilóval, tök ugyanúgy nézek ki mint a képen. Viszont ez azért van, mert lisztérzékenység + cukrot sem fogyasztok, így egyszerűen nem tudok hízni, akármennyit eszem, sehol semmi zsír nincs, engem meg pl ez zavar..

Mikor ettem rakás cukros, lisztes dolgot voltam 85 kiló, ahogy abbahagytam ezeket(mert muszály volt), azóta tartósan 63 kg vagyok

2015. okt. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2-ik: telítetlen zsírokkal nem tudod fedezni a kalóriaszükségleted?
2015. okt. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
katasztrofális ez a forma. a dereka olyan széles mint a válla, a hasizma alapvetően nem esztétikus, egyáltalán nem izmos, csak valamennyire alacsony a testzsir százaléka. ehhez 0 perc edzés is elég, csak szálkásito kaja kell
2015. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Volt olyan kérdés hogy a te torz testképeddel mi a véleményed a formáról?
2015. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#4

Tipikus magyar.-.-

Irigy fasz...

2015. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4es edzés nélkül h akarsz szálkásitani?
2015. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szoval. 1. nem, nem torz a testképe. 2. nem nem vagyok irigy, rajtam van tömeg 3. diétával, alacsony CH magas fehérje, kaloria deficit stb stb
2015. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, állj mérlegre és verd ki.
2015. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
bocs hogy válaszoltam a kérdésre. de hát ha a kérdező szerint ez az "arányos testalkat" akkor mondjuk fölösleges volt. tudjátok ez a srác átlagos fények mellett hogy néz ki? sehogy. mint egy napközis.
2015. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!