Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ektomorf testalkat nézhet...

Peakfit kérdése:

Egy ektomorf testalkat nézhet ki jól szteroid nélkül tudom nehezebb izmot növelnem de 1 év után látszik ki lehetek 100kg vagy több most vagyok 75 de hiztam most akarok kondizni?

Figyelt kérdés
16 ÉVES vagyok 2-3 évalat elérhető vagy nem vagy menni idő bocsi a sok kérdésért csak biztos akarok lenni ???

2015. szept. 11. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, 10 év múlva pedig lehetsz 600 kilós.
2015. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úr isten. Nem azért ajánlom meleg szívvel a sárga kapszulát, mert nincs rá rohadtul szükséged, mert van a testépítés megértése miatt, hanem inkább azért, hogy olvass valamit, mert igencsak rád férne.

Ezt a testalkatos mizériát felejtsd el. Sokkal nagyobb a füstje, mint a lángja.

Továbbá nem írtad le, hogy hány centi vagy, bár mindegy is. A magasságod-100 =kg. Ha ez megvan akkor raj vagy. Ha -95 akkor meg már igencsak elérted a maxit. Hozzáteszem naturál és azt is, hogy ezen utóbbi értékhez már nagyon komolyan kell venni az egészet.

2015. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha most vagy 75kg gondolom nem magas a testzsírod, alacsony testzsírral ha csak nem vagy 190-200+ cm magas akkor jó eséllyel soha nem leszel 100kg naturálban.
2015. szept. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak megnyugtatásképp mondom, hogy az átlag 16 éves kölykök ilyen 70-75 kilósak. Aki több az vagy kövér, vagy gyúr. Amúgy meg megnyugtatlak, ismerek olyat aki 18 évesen volt 65 kiló és most meg 100 kiló. És nem zsírban, hanem izomban. Simán elérheted. Csak kitartó legyél.
2015. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!