Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme az edzéselöttiknek...

Van értelme az edzéselöttiknek? (Mint pl. a Hot Blood)

Figyelt kérdés
Vettem egy adagot,hogy kipróbáljam.Az íze borzalmas volt,de 30 perc múlva nagyon beindultam.Szinte úgy futottam a teremig.Az edzés nagyon jól ment,nagyobb súlyokat is használtam.Ma megint arra edzettem,de nem ment annyival,mint a Hot Blooddal.A kreatin az hoz tömeget,de ez hoz egyáltalán valamit?Mert nélkűle ugyan olyan gyengék maradunk.

2015. okt. 14. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez kamu kérdés? az edzés előtti olyan mintha meginnál egy kávét. a benne lévő koffein feltolja a vérnyomást. ennyi. általában placebó efekt miatt megy jobban az edzés. pont.
2015. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

beleraknak minden lószart, valójában csak a koffein miatt hatásos. csakhogy a koffeintabi ötödannyiba kerül.


szal az értelme az, hogy a tápkieg cég profitot termeljen.

2015. okt. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem csak a koffein miatt hatékony egy rakat összetevőjének értágító hatása van, ami rövid távon szabadabb véráramlást, magyarul több oxigént jelent az izmoknak, agynak... Hosszútávon meg egy rakat érrendszeri elváltozást :D

A koffein függőségről nem is beszélve..

Azért nem olyan, mintha meginnál egy kávét, egy csésze méregerős kávéban van 50-60mg koffein, egy átlag adag edzés előttiben meg 320-400mg... Azért van egy kis különbség... Rosszabb napokon kimondottan jól tud jönni egy pörgető, de ha kicsi az önuralmad és legszívesebben minden edzés előtt betolnád, inkább tartsd magadat távol tőle... Én egy időben annyira ráfüggtem a pow3rd 2.0ra, hogy reggel azt ittam kávé helyett, meló után meg mégegyet, hogy estig ne aludjak be ugyanis már a normál létezéshez kellett ez a koffein adag... Nagyon lassan adag csökkentéssel tudtam leszokni... Szar volt. Én többet nem fogyasztok semmi ilyesmit, 100* többetér, ha kipihened magad rendesen edzés előtt.

2015. okt. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 clint ***** válasza:

Igaza is van az első két válaszolónak meg nem is...

Igazuk van abban, hogy a koffein miatt pörögsz, de abban nincs, hogy placebo.

Argininek,citrulin,alanin, karnitinfélék. Kreatinok is találhatoak ezekben mind hozzádob a teljesítményhez...

A koffeint fingom nincs minek rakják bele.

2015. okt. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Alig aludtál éjszaka mert a gyereknek jön a foga, munka előtt már főztél 1,5 órát, hogy a családnak meglegyen a reggeli-tízórai-ebéd, 5 kor szól a főnököd, hogy még egy kicsit kéne maradni, miután bevásároltál és csináltál vacsorát este 9-kor ragad le a szemed, de nem akarod az edzést ilyen apróságok miatt kihagyni-----> HOT BLOOD
2015. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Edzeni a legtöbben az egészségükért edzenek, az imént felvázolt életkörülményekkel viszont, pont totálisan lerombolod azt és jó eséjjel pájázol egy érrendszeri zavarból fakadó korai halálra... Ha így élsz, pláne ne fogyassz hot bloodot meg hasonlókat, inkább szokj rá az alvásra.
2015. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy aktívan élsz nem lesznek érrendszeri gondjaid. Nem mindenkinek tölti ki a napját a cicás gif-ek posztolása és az alvás.
2015. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

baromság, az összes cucc, ami a pörgetőkben van, létezett már a kilencvenes években, csak GH-növelőként, stb. Persze mindenki leszarta, mert akkor robbant be a kreatin, meg a tejsavó. de ma már senki men esik hanyatt egy kreatintól, az új formulák sem lettek jobbak, mint az eredeti monohidrát, a savó ára meg az egekbe szökött.

A tápkieg gyártóknak kellett valami, amivel profitot termelnek. Ezért vannak az edzés elötti pörgetők. Valójában ezek nagyon olcsó bekerülésű cuccok, de mivel a koffein megrúg, hajlandóak fizetni érte a vásárlók. Ennyi a csoda.

2015. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi az értelme? Tovább növelni a testépítést körül lengő #BEASTMODE #LIGHTWEIGHT meg többi szrságot.

Akkor van értelme amit valamelyik emberke írt: egész nap hajtasz mint egy állat, és enélkül képtelen lennél edzeni. Bár este 9kor ha bedobsz egyet akkor fix hogy aludni nem fogsz :D


A kreatin nem hoz tömeget úgy, ahogy te azt gondolod. Vizet zár el az izmokban, ettől ugyan tényleg a tömeged nagyobb, és még erőben is kicsit jobb vagy, de amint abbahagyod a kreatint a víz távozik, az izom "összeesik" (mármint normál állapotára).

Igen, itt jön hogy "dehá nagyobb súllyal edzesz osz jobban nő a zizom!". Mennyivel? 1-5%? Ez elenyésző, ennyinél fix hogy nem több amit ad, viszont ott lesz a látványos összeesés a távozó víz miatt. AZT viszont a környezeted észre fogja venni, és meg is fogja szólni. Illetve még te is csodálkozni fogsz hogy a súlyokkal visszafele haladsz. Najó talán optimális, és jó esetben stagnálsz.


Hot blood meg ugyanez csak hatványozottan. Káros, értelmetlen, drága, és még a haszna is eltörpül ehhez képest. Persze jó érzés hogy felpörögsz, és állat vagy, meg annak is érzed magad, de ennyi erővel akkor tolj koxot, mert az még izmot is hoz emellé :D /irónia

2015. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 clint ***** válasza:

16:09

inkább ugy mondanám, hogy nélküle is megy.

a koffein nélküli simán aminósavként alkalmazott arginin is segítség lehet, már a bedurranás miatt is.

Ha valaki pl éjjel tud elmenni edzeni az észreveszi ezt.

2015. okt. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!