Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A barátnőm testépítő lett,...

A barátnőm testépítő lett, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kihat már a szexuális életünkre is.

Elkezdi verni,elmegyek,de ő még akkor sem hagyja abba.Mondom neki,mi van,drágám?

Ő csak:600,601,602,603,604...


...Mondom,a fehérjédet megittad már...abbahagynád?-.-


Ebből ugye az lett kihozva,hogy én nem is kívánom őt,biztos más van nekem.

Nem ismeri be,hogy bele van betegedve a testépítésbe.



2015. okt. 11. 12:22
1 2
 11/17 Fingkirály ***** válasza:
51%

ahahahahaha, és itt a példája az újabb tesztoszterontól meg csirkemelles fingtól teli hülyegyereknek, akit majd egyszer jól megruháznak az izmaival együtt az aszfalton a diszkau előtt :))))


a kravmaga pont azé' ajánlott, mert leginkább háborús körülményekre lett kitalálva, ellentétben a boksszal vagy karatéval, ahol hiába reklamálsz, hogy nem szabályos az, hogy az ellenfél kiment a versenyterületen kívülre és a fejedhez akar b*szni egy féltéglát :)

2015. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 - palilaci - ***** válasza:
0%

Hat igen ismeretlenul szemelyeskedsz gyokerkem ez megmutatja milyen okos vagy. Utcai harcra semmi nem keszit fel. Az ilyen kravmagas baromkodas meg nem szimulal eles helyzetet. Biztos jo lenne ha lehetne gyakorolni a mozdulatokat, nem csak belassitva gumikessel buzulni. Ne elj abban a tevhitben, hogy ugyan azt mutatjak meg egy mezei krav magas oran, mint amivel az izraeli hadsereget kepzik.

A legjobb onvedelmi modszer ha elkerulod az ilyen szituaciokat. Ha vett mar korbe 6 barna boru haver

, akkor akarmilyen szuperboxolo meg kravmagas es a fsz tudja mi vagy elvernek.

Az a baj a fajtaddal, hogy bejar az ilyen orakra es rohadtul nem azt tanulja meg (mar ha az oktato fordit ra idot), hogy hogyan kezeljen illetve hogyan ne keveredjen bele ilyenbe, hanem az jon le ő mekkora elpusztithatatlan kiraly csavo, mert begyakoroltak 6 fogast, meg tud szemet kinyomni. Utcai harcra semmi nem keszit fel. Ha meg van benned egy kis esz, a primitivsegen es a nagy harcikedven kivul, akkor nem lesz szukseged ilyen fassagokra.

De pls ne irj ide ha leragadtal a "felfujt izom" jelzonel mert az csak teged minosit.

2015. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Fingkirály ***** válasza:
46%

Kedves palilaci,


hat késes cigány ellen semmi nem véd, max egy géppisztoly, de közelről körbevéve még az sem.


Viszont EGY támadó emberke ellen igenis hatásosak az önvédelmi cuccok.


Azzal meg hogy besértődtél a felfújtra, valahogy azt érzem, hogy mégiscsak ilyen szteroidjunkie lehetsz, akinek kicsit fáj, hogy pont oda találtak, ahol fáj :)

2015. okt. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 - palilaci - ***** válasza:
0%

Nem, nem sértődtem be. Inkább zavar, hogy olyan gechi buta vagy érted? Izmot nem lehet felfújni. A szteroidok hormonkészítmények. Ez a felfújt szarság a többi kategóriában biztos megállná a helyét, mert olyan szinten vannak az emberek, de itt nem. Ha tetszik, ha nem, akik koxolnak azoknak is ugyanolyan izmuk van mint a dokkmunkás Janinak, vagy a kőműves Pityunak. Nem a danabolos kreténekből kell kiindulni akik csak vizet szednek fel mert hamis a cucc.

De még mindig személyeskedsz. Ha meg már ennyire ismersz, hogy azt állítod cuccolok miért nem veszed a fáradságot és nézel utána? Esetleg komplexusod van az izmosabb emberekkel mert ők tuti, hogy szteroidoznak szóval csak felfújt szarok?:D Elárulom én pont nem. Kimért napi 6 kaja és kemény edzés. A naturság jobban fekszik. Az már más, hogy van fogalmam a doppingok működéséről.

Egy küzdősportban vagy harcművészetben jártas embert az életben nem teszel harcképtelenné pár óra zsidóboxxal. Tudom az oktatók meg a hírdetések ezt sugallják, de ez nem így van hiába győzködsz. Elmondom miért. Amiket ott tanulnak nem gyakorolják élesben, csak belassítva, vigyázva a partner testi épségére.

Aki meg szembejön veled az utcán, nem tudod majd eldönteni, hogy nem e tagja valamelyik dojonak. Egyébként azt figyeltem meg, hogy az önbizalomtól túlfűtött kickboxerek vagy thai boxosoknak szokása pár hónap edzésmúlt után keménykedni. Azokat meg ha nem vagy pl 60kg egy ütéssel arréb lehet rakni. 1 v 1ben meg ha már csak ütni tudsz rendesen, alap, hogy felülkerekedsz. De egy tesztoszterontól túlfűtött 110kg-s izomemberrel az életben nem bírsz el lehetsz akármilyen csingcsung kungfús. Nem hiába vannak a súlycsoportok is...

2015. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én komolyabban edzek, de nem vagyok őrült :D ha gondolod kérdező, próbálhatok beszélni a barátnőddel, hogy egy kicsit normálisabb legyen. Vagy ha meg akarsz szabadulni tőle, akkor be tudom mutatni egy testépítőnek, és akkor békén hagy majd téged.

24L

2015. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Fingkirály ***** válasza:

Nyugi, na :)


csak arra akartam reflektálni, hogy abból a szempontból igazad van amúgy nagyon is, hogy valóban a muay thait űzők, sőt legtöbbször a mezei bokszolók is azok, akik hamar azt hiszik, hogy szuperhősök, aztán elvéreznek, és a súlycsoportokkal kapcsolatban is, ám pont az a bökkenő, hogy a legtöbb súlycsoportokkal, szabályrendszerekkel, normális keretek között végzett küzdősport gyakorlatilag egy lovagi torna, tisztességes keretek között hasonló ellenfelek megmérettetnek, hogy melyik a jobb-ügyesebb-erősebb kettejük közül.


Az utcai verekedés viszont legtöbbször nem lovagi torna, hanem igazi csata, és legtöbbször aljas, mocskos és tesz mindenféle szabályra meg súlycsoportra. Ha 80 kilós vagy, a 130 kilós kidobót nem fogja érdekelni, hogy te alatta vagy három súlycsoporttal, valamint fordított esetben is a 60 kilós cigánygyerek is, ha nála ötven kilóval nehezebbel kerül szembe, akkor hiába pakol fel szabályosan a nehézsúlyú világbajnok kickboxer, ő válaszul elővesz egy húszcentis kést. Utóbbira sajnálatos módon akadt példa is, egy Arturo Gatti nevű bokszvilágbajnokot némi részeg veszekedés után a kedves felesége egyszerűen megfojtotta egy nadrágszíjjal, ami szintén nem túl szabályos lenne a ringben...)


A "zsidóboksz" (meg az összes többi, elsősorban önvédelemre kitalált) pont ennyiből hatásosabb, mert elsősorban katonáknak, háborúban történő közelharcra lett kifejlesztve, nincsenek is szabályai, olyan dolgok (még ha belassítva is van kigyakorolva, de megvan, hogy hova üssön-szúrjon-térdeljen a delikvens) vannak általában oktatva, amiért bármilyen szabályrendszerek szerint menő küzdelemben azonnal leléptetnének, sőt el is zavarnának a francba a klub környékéről is.

2015. nov. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
na és mi a helyzet azóta? :)
2015. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!